Fatih Terim'den Radamel Falcao Açıklaması! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim'den Radamel Falcao Açıklaması!

falcao terim ile ilgili görsel sonucu

Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim, 3-2 kazanılan Sivasspor maçını değerlendirdi. Özellikle ilk yarıda tüm istatistiklerde önde olduklarını ve farkı daha da açabileceklerini belirten Terim, Falcao sorusuna ise, "Falcao 'Ağrılarım var' dedi. 17-18 gündür oynamıyor. Antrenmana bile çıkmıyor. Böyle uluslararası bir maçta oynatmak istemez miyiz? Tabii ki isteriz ama nasıl oynayacak bilmiyorum." şeklinde cevap verdi.

Hoca Falcao'yu istemiyordu, yönetimle arasının kötü olmasının sebeplerinden biri bu. Ya yönetim ya hoca gider devre arasına kadar

Hoca Falcao'yu istemiyordu, yönetimle arasının kötü olmasının sebeplerinden biri bu. Ya yönetim ya hoca gider devre arasına kadar
"FALCAO'YU İSTEMEYECEK HOCA VAR MI"
Hep konu Falcao ama ben esasen başka şeyler söylemek istiyorum. Başkan ,yönetim kurulu , bu işle ilgili arkadaşlarımızın elinden gelen her şeyi yaptığını görüyorum. Bazen olmuyor. Başta UEFA sebebi var. Bu yaptırımlar varken bu ligde serbestçe bir şeyler yapmak çok zor. Canımızı acıtıyorlar. Bütün kulüplerimizin bankaların önümde sıraya girdiğini, ekonomik olarak iyiye gidilmediğini görüyorum. Bu işin böyle gitmeyeceğini hep söylüyorum. Galatasaray'ın geleceğini ve ekonomisine çok dikkat etmemiz lazım. Acaba hoca Falcao'yu istemiyor mu diyecekler. Falcao'yu istemeyecek hoca var mı? Falcao'yu almak için uğraşıyorlar. Olursa olur, olmazsa olmaz. Galatasaray'ın geleceğini de düşünmek zorundayız. Bana Falcao dedikleri zaman, ben bir stoper eksiğimiz var mı acaba diyorum. Olursa ilk biz söyleriz. Hayırlısı neyse o olsun. Galatasaray buradan puanlarla çıkmalıydı. Bu kaybedilenleri kazanacak noktadayız. Bunların telafisi var. Makasın açıldığı çok bir gerçek. Başımızdaki UEFA kılıcı, bizi eşit şartlarda oynatmıyor. Bu da bir gerçek.

Hoca Falçao'ya gösterilen ilgiyi kıskanmış gibi. @İbrahim Gençtürk Şaka bir yana sakat adamı aldık.
-442 oynamamız gerekiyor falcao dönebilirse
-mor maç içinde kaybolsa da feghouliden daha fazla ışık verdi yer yer
-sol kanat büyük sıkıntı şu anda çözüm malesef görünmüyor
-orta alanda da nzonzi her ne kadar iyiyse yanında oynayacak adamlar beklenmedik şekilde aşırı kötüler, temposuz oynamaya mecbur gibiyiz bu yüzden.

+devre arasında kesinlikle onyekuru ve tempolu bir sol bek almalıyız. şener fena bi çizgide değil ama büyük maçlarda muallak.
+ trollüğüne hocaya çok sallasam da bu sezon özelinde acayip kötü kararlar veriyor, en irrite olduğum konu da maçın 1-0 olduğu zamanlarda muhakkak attacker bi oyuncuyu kenara alıp, defansif sayılabilecek bi adamı alıyor(kritik maçlarda doğru bir tercih gibi görünsede anadolu takımlarına karşı çok çaresiz bırakıyor takımı) - ikinci husus da babel, kilit açabilecek adam olarak gördüğünden dolayı maç boyu oyunu baltalasa da müdahale etmiyor. belhanda konusunda hocayla benzer düşüncedeyim ama o da çok kötü oynuyor yav, onun da acilen hocayla beraber üstündeki ölü toprağı atması lazım.

+süreci iyi atlatırsak gene şampiyon oluruz zaten. avrupada da uefada en azından bi yere kadar getirmeliyiz artık.

eyyorlamam bu kadar :D
sen ne düşünüyosun?

Aradan cümleleri kesip sanki Falcao oynamak istemiyor, yatmaya geldi veya Terim Falcao'ya laf çaktı algısı yaratmaya çalışınca da ellerine ne geçiyor bilmiyorum.

Hoca, Falcao çok iyi karakterli bir futbolcu oynamak için çok çabalıyor, Real maçında oynamasını isterdim ama uzun süredir antrenmanlara da çıkamıyor, tam iyileşmeden oynatmak istemiyorum duruma göre bakacağız tarzında bir açıklama yaptı.

-442 oynamamız gerekiyor falcao dönebilirse
-mor maç içinde kaybolsa da feghouliden daha fazla ışık verdi yer yer
-sol kanat büyük sıkıntı şu anda çözüm malesef görünmüyor
-orta alanda da nzonzi her ne kadar iyiyse yanında oynayacak adamlar beklenmedik şekilde aşırı kötüler, temposuz oynamaya mecbur gibiyiz bu yüzden.

+devre arasında kesinlikle onyekuru ve tempolu bir sol bek almalıyız. şener fena bi çizgide değil ama büyük maçlarda muallak.
+ trollüğüne hocaya çok sallasam da bu sezon özelinde acayip kötü kararlar veriyor, en irrite olduğum konu da maçın 1-0 olduğu zamanlarda muhakkak attacker bi oyuncuyu kenara alıp, defansif sayılabilecek bi adamı alıyor(kritik maçlarda doğru bir tercih gibi görünsede anadolu takımlarına karşı çok çaresiz bırakıyor takımı) - ikinci husus da babel, kilit açabilecek adam olarak gördüğünden dolayı maç boyu oyunu baltalasa da müdahale etmiyor. belhanda konusunda hocayla benzer düşüncedeyim ama o da çok kötü oynuyor yav, onun da acilen hocayla beraber üstündeki ölü toprağı atması lazım.

+süreci iyi atlatırsak gene şampiyon oluruz zaten. avrupada da uefada en azından bi yere kadar getirmeliyiz artık.

eyyorlamam bu kadar :D
sen ne düşünüyosun?

Galatasaray'da ki sorunları güzel derlemişsin üstad teşekkürler.

Sol kanat konusunu dün Uğur da sormuştu. Bence Babel den 4-3-3 de dahil sol kenar oyuncusu olmaz artık. Gezgin forvet gibi kullanmak lazım. Bizim takıma da çok uymadı aslında şutu fark yaratıyor biraz işte çok bir şey katmadı. Sezon başı daha ümitvar idim. Mor,Jimmy, Ömer B. Yunus üçü de solda oynar bence nitelik ve niceliksel bir eksiklik yok. Geriye dönersek japon'dan da doğru oynarsak verim alınabilir. Ömer Üründül'ün dillere pelesenk olan ifadesi gibi bloklar arasını doldurmak gerekiyor. Daha kompakt bir diziliş ve sisteme geçersek tüm takımın verimi artar. 4-4-2 de stabilizasyonu kuvvetli geçişi kolay bir diziliş bu yüzden hepimiz öneriyoruz. 4-3-3, 3-5-2 türevleri bunlar üzerine yoğunlaşma isteyen doğru profilleri isteyen dizilişler, burada bir hatamız var bu sezon.

Belhanda ölmüş gibi oynuyor maalesef savunulacak hali yok şuan. Sürekli oynatarak iyice yıpratıyoruz. Bazen durmayı bilmek lazım. Biraz da hocanın hatası gerçi.

Avrupa'da bir şey beklemiyorum ben ya. Şubat mart'da ritim bulamayız bence geçen sezon ki gibi, UEFA işi de traş bir kere biz daha doğru sistemi doğru oyuncuları bulamadık Avrupa'da süper lig gibi enayi takımlar yok orada imparatorluk filanda yok. Benfica gibi çoluk çoçuk wonderkidleri sürüp delik deşik edip yolluyorlar.

Üst Alt