Fatih Terim'den Yönetime, Yuto Nagatomo Açıklaması | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim'den Yönetime, Yuto Nagatomo Açıklaması

Japon sol bek oyuncusu Yuto Nagatomo Sivasspor deplasmanında göstermiş olduğu performans ile teknik ekip ve yönetimin gözüne giremedi.

Galatasaray forması ile ilk maçına Sivasspor deplasmanında çıkan Japon sol bek Yuto Nagatomo, ortaya koyduğu performans Teknik Direktör Fatih Terim ve Sportif AŞ yönetiminden olumlu not almadı.

Yuto Nagatomo'nun sergilediği oyunu yetersiz gören Fatih Terim ise sarı kırmızılı takımla sadece 2 idmana çıkarak görev alan Japon oyuncunun performansını yukarıya çıkaracağı inancında.

''MAÇA SADECE 2 İDMAN İLE ÇIKTI''

Bu konuda da Fatih Terim'in, Nagatomo'ya güvendiği ve yöneticilere "Takımı, oyuncuları tanıdıkça daha iyi performans sergileyecektir. Sadece 2 idmanla forma giydi. Bu maçı baz almamak gerekli" açıklamasında bulundu.

Yuto Nagatomo, Demir Grup Sivasspor mağlubiyetinin ardından basın mensuplarına yaptığı açıklamalarda "Sadece 2 antrenman yapma şansı buldum. Kolay değil… Yeni bir lig, yeni takım arkadaşları, yeni oyun düzeni… Bunun için belli bir zamana ihtiyacım olacak. Takım arkadaşlarıma yardım etmek için elimden geleni yaptım. Buraya gelmeden önce Sneijder ve Melo ile konuştum. Mükemmel bir takıma, mükemmel bir camiaya gittiğimi, mükemmel bir taraftar karşısında oynayacağımı söylediler" ifadelerini kullandı.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Üst Alt