Fatih Terim'in Büyük Hayali | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
15ab26660a37ac9ee9dc72f4f6593873.jpg

Galatasaray ile sözleşmesini 5 yıl daha uzatmaya hazırlanan Fatih Terim 2024’te teknik adamlık kariyerine nokta koymayı düşünüyor. Tecrübeli hoca ardından da 2024 yılındaki genel kurulda yani 70 yaşında, en büyük hayali olan Galatasaray başkanlığına aday olacak.

Türk futbolu ve Galatasaray'ın en önemli teknik adamlarından Fatih Terim 'büyük hayali' için düğmeye bastı... Tecrübeli hoca, sözleşmesinin 2024 yılına kadar uzatılması konusunda Sarı-Kırmızılı yönetimle anlaşmıştı. Fatih Terim yeni sözleşmesinin bitiş tarihinde teknik adamlık kariyerine noktayı koyacak.

Superhaber

Moderatör tarafında düzenlendi:
Fatih Terim'in bir hayali var da bu hayali gerçekleştirecek oyuncularında böyle bir hayal yok. Nasıl olacak o iş? Çıkıp kendi oynayacak değil ya Fatih Terim Avrupa'da kupa alabilmek için. Bu hayale uygun hayalleri olan oyuncular getirecek. Ben size bizim orta saha ve kanat oyuncularımızın hayallerini söyleyeyim şimdi:

Belhanda: Arap Kulübü gerçekten iyi yıllık maaş teklif etmişti. Ulan Fatih Terim neden göndermedin ki beni. Burada kazanacağımdan daha fazla para kazanacaktım. Neyse sezon sonu giderim. Uff ya bir an önce bitse de şu sezon Arapların parasına çöksem bir an önce.

Onyekuru: Oww yea baby şöyle bir kaç çalım daha atayım. Everton'un oyuncusuyum zaten. Kim ipler Galatasaray'ı da şampiyonluğunu da. Acaba hangi scout ekibi izliyordur beni tribünlerde şimdi. Zaten 9 golle takımın en çok gol atan oyuncusuyum. Bir iki hareket daha tamamdır. Beğenirler beni. Boştaki forvete gol attırmak değil asıl hedefim şov yapmak.

Fernando: Artık beynimin düşündüğü hareketleri yapmama vücudum el vermiyor. Yaşlanıyor muyum acaba? Neyse Allah'tan Galatasaray'da daha sözleşmem var. Bu süre içerisinde en az maça çıkmam gerekiyor. Hadi o zaman şurdan birt sert faul, baltalama kazmaca kayma sonucu bir sarı kart daha oldu işte haftaya cezalıyım, oynamam. Bir kaç hafta sonra da baldırım falan atsa oh oldu işte mis gibi yan gel yat.

Ndiaye: Ulan bok vardı Stoke'a gidecek. Takım küme düştü iyi mi. Şimdi burada kendimi göstersem belki Premier Lig'de daha iyi bir takıma gidebilirim.

Feghouli: Ulan bu Araplar Belhanda'ya o kadar para teklif ettiler de beni görmüyorlar. Biraz daha çabalayayım da belki beni de görürler.

Mariano: Ulan amma uzadı maç da ya. Bir an önce bitse de eve gidip karıyı görsek, çoluk çocuk falan sevsek ya bu nedir kardeşim.

Diagne: Saç stilim hakkında ne düşünüyorlar acaba? Balotelli'ye benzemiş mi? Buradan çıkınca bu maçtan sonra İstanbul'da hangi mekana, bara diskoya pavyona falan gitsem acaba?

Sinan Gümüş, emekliliğe gelmiş Kostas Mitroglou, kısık göz Muğdat, bira göbeği yapmış Ömer Bayram, Semih Kaya, Ahmet Çalık, Selçuk İnan, Donk bunları konuşturmama gerek yok herhalde herkes biliyordur aklından geçenleri.

Üst Alt