Fatih Terim'in Deplasman Açıklaması Beni Çok Üzdü | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim'in Deplasman Açıklaması Beni Çok Üzdü

Sevgili teknik direktörümüz Fatih Terim 2-1lik kasımpaşa yenilgisinden sonra deplasman sorununun bu sezon çözülemeyeceğini söylerek adeta umudumu kırmıştır. Sayın hocam nerden çıktı bu açıklama? Sizdeki o inancı görmek istiyoruz, bu problem devam ederse şampiyonluk hayal olur.

Lenovo P2a42 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ayni toplantıda "hele bi mayısta şampiyon olalım" ile başlayan bir cümlesi de mevcuttur. Karalar bağlamaya gerek yok.

GSCimbom Mobile App

ne deplasmani ya
kasimpasa deplasman mi sayilmaya basladi
tt florya arasi rte florya arasindan uzun
degisik doneler sunmayalim sayin ft. oyuna habire forvet alma devri bitti artik takimlar ceset cigniyor

Karalar baglamaya gerek yok diyorsun. Maçı seyredip Tv yi kapattım.. İçki içtim, hala kafam maçta.. Bu takım bu anlayışla, bu FT kafasıyla sampiyon olamaz. Yazık.. Çok yazık...
Sezon başındaki kayıplardan farklıydi bu kayıp. Üstün taraf bizdik, hakemin üstün çabası ve futbolun acı yüzüyle karşı karşıya kaldık. Telafi edilir bunlar. Keşke olmasaydı ama daha çok sular akar bu köprünün altından

GSCimbom Mobile App

deplasman karnesi böyle devam etmez elbet kıracağız bu şanssızlığı bir yerde biz yine yolumuza bakalım. şampiyon olabiliriz hala.

Üst Alt