Fatih Terim'in Eski Öğrencisi Daniele Adani: "Terim abartılıyor!" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim'in Eski Öğrencisi Daniele Adani: "Terim abartılıyor!"

Her geçen gün gercekler ortaya çıkıyor.
İleride duyduklarinizdan sonra hepiniz arkasından sallayacaksiniz.
Simdilik yalamaya devam edin.

Gercekleri Tarih yazar, Tarihide 7 kere sampiyon olup avrupa fatihi olan Imparator yazmistir!!!
Senin gibilerde anca bos bos konusur durur

[/QUOTE]

db5d8a41b5bd3777b14fd575cfc0b8ad_400x400.jpeg

Haddini bil ne biçim konuşuyorsun yalamak falan. Terimi sevmiyorsan sevme. Ama saygı duy. Gerçi senin saygından eksik kalsın o ayrı.

Aslında adamın amacı forumda hit yapmak. Twitterdaki likecilardan farksız yani. Bundan sonra kayıtsız kalıcam. Kendine kendine konuşsun dursun.

Böyle bir açıklamayı Frank De Boer yapmıştı. Fatih Terim'i izleyip nasıl hocalık yapılmamasını öğrendim gibisinden. Sonra Crystal Palace basinda 7 maci takımı gol bile atamadan kaybedince kendisine yol verilmişti. Çok iyi öğrenmişsin :)

gerçekten italya basınında böyle bi haber var mı bilmiyorum ama tam terim linç edilmeye çalışılırken tam da milli arada tamda luce yi destek lazımken tamda demirörenin bjk ile yaptığı dolandırıcılıklar sızmışken birden dış basından bu tip terim haberleri gelmesi ilginç olmuş.

yaparsa yapsın, çok da önemli değil. Ben kimin ne dediğine değil başarılarına bakarım. Başarılarını hiç kimsenin sözü değiştiremez.

Atatürk'ü bazı deliler eleştiriyor,sevmiyor diye sevmekten mi vazgeçeceğiz.. O yüzden geçiniz.

Italyan'ın anadolusunda dolanmış Inter'de yedek kalmış kötürüm defansçı.

Kim buna mikrofon tutmuş belli değil.
Sen kim FT hocam kim.

Gscimbom Mobile

Üst Alt