Fatih Terim'in Eski Öğrencisi Daniele Adani: "Terim abartılıyor!" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim'in Eski Öğrencisi Daniele Adani: "Terim abartılıyor!"

Bu kim Pirlo'nun yiğeni filan mı
daniele adani pirlo ile ilgili görsel sonucu

öyle gibi gozukuyor organıze bı kotuluk olabılır

Bu ibneyi cm0102 kariyerimde adam etmistim, markaji falan 20 olmustu milli takima gitmişti kim bilir benim hakkimda neler demistir

Bu kadar adam neden FT'ye sallamis acaba? Vardir bir bildikleri. Hepsi buyuk isimler.

Ancelotti; o, bir biri bizi gözetliyor hayranıydı. daha galliani yemeğini bitirmeden masadan ayrılır ve ofisinde bbg izlemeye koyulurdu. insanlar canlı yayında seks yapacaklar mı, bunu merak ediyordu. yapıyorlardı nitekim. daha sonra milan kendisini sepetledi. riske girmemek adına kontratımı imzalarken sağ elimi kaldırdm, kalbime götürdüm ve 'milan'la her zaman bbg evi üyelerinden daha çok ilgileneceğime yemin ederim' dedim." dedi

Pirlo: "yemeklere geç gelir, resmi toplantılara kravatsız katılır, sırf big brother’ı (biri bizi gözetliyor) izleyebilmek için mr. bic’i (adriano galliani) masasında tek başına bırakırdı. parlak kıyafetlerle john travolta gibi gezerdi milanello’da.”
andrea pirlo devam ediyor - "bazı takım toplantıları, özellikle de en başlardakiler unutulmazdı. terim taktik panosunun önünde durur, bir tebeşir alır ve tahtaya 11 yuvarlak çizerdi. her yuvarlak bir oyuncuyu temsil ederdi ancak tahtada o kadar çok not ve karalama olurdu ki hangi oyuncu forvet, hangisi defans, hangisi orta saha anlaşılmazdı. tamamen kaos: sadece kaleci belliydi. bir noktayı gösterir ve ‘tamam, costacurta sen şuraya gideceksin’ derdi. ben de söze girmek zorunda kalırdım: ‘ama hocam o benim.’
savunmacılarla golcüleri karıştırdığında iş iyice içinden çıkılmaz hale gelirdi. bunu bilerek yaptığından şüphelenmeye başlamıştım. sahada dört forvet ve yalnızca iki defans: berlusconi’nin yasak hayali."

Milan Baros ; "türkiye'de çok büyük bir efsane olarak anılır. ancak, ben onunla ilgili iyi şeyler hatırlamıyorum, hiçbir şey hatırlamıyorum. onun çok muhteşem bir hoca olduğunu söylerlerdi ama çalıştıktan sonra gerçeği gördüm. dünyada ondan daha iyi olan bir sürü hoca var" dedi.
baros; "fatih terim'in galatasaray'da taktik konusunda konuştuğunu hiç hatırlamıyorum. terim takıma sadece ‘rakibi yıkmaktan bahsederdi" diyerek açıklamasını noktaladı.

F. de Boer, "2000 yılında kazanılan uefa kupası'ndan dolayı bana göre başı hâlâ göklerde, bulutların arasında geziyordu. ama şunu söyleyebilirim ki, çok mükemmel bir antrenör değildi. kendisi futboldan çok dış görünüşüyle meşguldü. benim hiçbir yerde görmediğim bir şeydi. yarım sezonluk bir dönemde aynı kıyafetle diğer antrenmana çıktığını görmedim. bu gerçekten inanılmazdı. tam anlamıyla gerçek bir megalomandı” diye konuşmuştu.

Drogba;
fatih terim ile ciddi bir iletişim sorunu yaşadığını ifade eden fildişili yıldız, terim'in kendisini taraftarın önüne attığını ifade iddia etti. kendisinin bir iletişim insanı olduğunu belirten drogba, "fatih terim ile iletişim problemi vardı. gönderilmesini bana bağladı. beni taraftarın önüne atmaya çalıştı. başkanla görüştüğüm için gittiğini düşündü. ben didier drogba’yım. iletişim insanıyım. isteyen herkesle görüşürüm. iyi veya kötü oynadığımı masörden, tercümandan duymak zorunda değilim…"

Her okuduguna inanan bir grup var hocamizin başardıklarını yok sayıp görmezden gelip ama pirlo bunu dedi bu bunu dedi.yürüyün gidin işinize ya 9 yılda 8 şampiyonluk 1 uefa şampiyonluğu nasıl geldi bunlar bu adam bu işi bilmiyor madem niye başkaları yapamıyor da bu yapıyor. bi özelliği yoksa eğer herkes yapabilmeli.gaz veriyor filan diyenler çıkar şimdi valla ben de bazen arkadaşımı çok fena gazliyorum ders çalışsın diye inanır misin yarın başlarım diyor ama güzel gaza geliyor

Fatih hocayı bende seviyorum. Eski başarılarından dolayı saygı duyuyorum lakin iyi bir taktisyen olduğunu düşünmüyorum.
Fatih hoca insanları iyi tanıyor motive etmeyi biliyor. Karizmatik ve babacan yapısıyla insanları etkilemeyi biliyor.

Bu yüzden işimiz hep kibirli oyunculara kalmıştır. Fatih hoca motive edebildi, edebildi. Edemedi Galatasaray Allaha emanet.

Üst Alt