Fatih Terim'in Fenerbahçe Rotasyonu! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim'in Fenerbahçe Rotasyonu!

Hajduk kim yahu , Adamlarin kazandigi Para 1 Falaco veya Feghouli yapmiyordur.​
Anlamiyorum Ben bu isi ..​
Hocanın söylediğine göre şu an kısa sürede iki maçı kaldıramayacağı için dinlenmesi gereken ya da oynayarak daha iyi duruma gelmesi gereken kişiler var. Bunun için de birilerini dinlendiriyor, birilerini oynatıyor.​

Hocanın söylediğine göre şu an kısa sürede iki maçı kaldıramayacağı için dinlenmesi gereken ya da oynayarak daha iyi duruma gelmesi gereken kişiler var. Bunun için de birilerini dinlendiriyor, birilerini oynatıyor.​

Bir bok olacagi yok, FB macini kaybederim diye yapiyor.
Ama AL giderse Para gelmicek diye kimse hesap yapmiyor.

Bence Falcao > Dagne
Rotasiyon böyle olur, yada Emre Kilinc yerine Babel ve Belhanda/Taylan yerine Etebo .

Bir bok olacagi yok, FB macini kaybederim diye yapiyor.​
Ama AL giderse Para gelmicek diye kimse hesap yapmiyor.​
Bence Falcao > Dagne​
Rotasiyon böyle olur, yada Emre Kilinc yerine Babel ve Belhanda/Taylan yerine Etebo .​
Falcao yerine Diagne oynar zaten. Etebo'nun durumu ne bilmiyorum onu da başlatabilir. Göreceğiz rotasyonunu.​

Fb maçını hafife almayın veya Ali Palabıyık'tan dolayı karamsar olmayın.2 maç da önemli.Fb maçı daha tempolu bi maç olacak.2 takım da kötü olsa derbi de başka türlü oynanıyor.Hajduk maçına rotasyonla çıkılması doğru karar olur..

Lig başlayalı 2 hafta oldu ne rotasyonu ya milyon dolarları alırken rotasyon olmuyor. 100 bin eksik alırken ihtar gönderiyolar ama ? eşek gibi oynayacaklar

lig hiç olmadığı kadar önemli bu sene ve takvim sıkışık .rotasyon şart. daha ligin başında 3 günde bi maç yapıyoruz kadrodaki herkes oynamalı. hoca da farkında bunun

Üst Alt