Fatih Terim'in Gelmesini İstiyor musunuz ? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim'in Gelmesini İstiyor musunuz ?

Cevap: Fatih Terim'in Gelmesini İstiyor musunuz ?

İstemiyorum, sorun yerlilerde bunu hem Bjk hem Fb taraftarları söylüyor ama bizim taraftar hala kadroya Servet'i filan yazıyorlar ki bu adamlar Terim'in adamları g.te bala top oynayan takım değil Rijkaardın oynatmak istediği futbolu oynatacak hoca gerek bence.

İstemiyorum, sorun yerlilerde bunu hem Bjk hem Fb taraftarları söylüyor ama bizim taraftar hala kadroya Servet'i filan yazıyorlar ki bu adamlar Terim'in adamları g.te bala top oynayan takım değil Rijkaardın oynatmak istediği futbolu oynatacak hoca gerek bence.

Bu açıdan ben de istemiyorum ama gelirse saygımız sonsuz tabi.

Hem istiyorum hem istemiyorum. Tam bir paradoks. Terim Servet gibi oyuncuları kazanma yoluna gidecek. Bu düşündürüyor. Onun dışında ise sürekli aynı isimler dönüyor. Niye bi Martin O'Neill, Benitez, Van Gaal isimleri düşünülmüyor. Hele Van Gaal tam ideali bence şuan temizlik için. Bunları bir kenara attığımda da Fatih hoca'nın karizması, disiplini, anlayışı cezbedici geliyor. İkilemdeyim.

istemek zorundayım..bu durumdan çıkarabilcek yegane adamdır..ha diyorsanız başka iyi bi hoca,elinede 20 yeni oyuncu o zaman başka td yede varım..

Benim artık '' seneye birşey olmayabilir aşama aşama ilerleyecez'' gibi laflara karnım tok.Seneye şampiyonluk gelecek Buna inanan bir td alsınlar kadroyu ona göre kursunlar Ben 4 senedir şampiyonlar liginde görmüyorum bu takımı.Terim 2003 te geldiğinde başarısız sonuçlar alıyorduk aşama aşama olacak bunlar diye diye uyuttular ne oldu Yolladılar Terim'i Artık beklemeye tahammülü yok kimsenin.Eğer şampiyonluk getirecekse gelsin ben 4 sene 5 sene bu takımın oturmasını bekleyemem

istemek zorundayım..bu durumdan çıkarabilcek yegane adamdır..ha diyorsanız başka iyi bi hoca,elinede 20 yeni oyuncu o zaman başka td yede varım..

yabancı bir teknik adam konusunda tek endişe edilmesi gereken bu durumdur. geçmişe yönelik eleştiri yapın ama gelecektete aynı şeyi tekrarlar gözüyle bakmayın fatih terime.

1- yeni bir yabancı demek yaklaşık 56-60 milyon euro transfer bütçesi demek. en az da 14-15 futbolcu demek. böyle bir dönemde bunu gözü kapalı emanet edeceğimiz türkiyeyin şartlarına uygun bir teknik adam yok. madem bu kadar para harcanması için yeni ybancı teknik adamı destekleyenlere cevabın şu olur. madem bu kadar transfer bütçesi oluşuyorsa sizce fatih terim gibi bir isim bunları yerli oyuncuların alımında daha etkin olarak kullanamazmı. bu bütçeyle abuk sabuk adam alacak kadar hatalarını tekrarlayacak birimidir.

2- eğer luce-gerets gibi hocalarda görüşülüyorsa. bunalrın anlaşması var zaten değilmi. yani sadece onlara bağlı değil, hem s.doneks hemde fas yetkilelileri bazı yatırımları yapıp gitmelerine bu kadar kolay razı olurlarmı? ikna çabası sizce ne kadar sürecektir.

3- fatih terimide bu bütçe ayrılırsa. bahsettiğimiz yerlileri alır. bazı yıldız oyuncuların alımında yönetim etikli olacaktır. drogba-cambiasso-pirlo gibi isimlere fatih hoca siz burunmu kıvırır. bu bir ekip çalışması gözüyle bakmalıyız.

4- türkiye şartlarına alışması kolay olacak bir yabancı luce veya içimizi bilen fatih terim gerisi macere aramaktır.

Bırakın şu pişme mevzusunu paran varsa alırsın Drogbayı şunu bunu şampiyon olursun karpuzmu bu büyümesini bekleyecen.

Üst Alt