Fatih Terim'in Gözleri Doldu ve Atkı Açtı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim'in Gözleri Doldu ve Atkı Açtı!

Eskiden olsa topçular hocalarına saygıdan kalan 6 maçta çıkıp aslanlar gibi oynayıp şampiyon olurduk derdim ama şimdi herşey paraya döndü topçuların yüzde 80'i sallamıyor bile olursa olur modundalar azıcık karakterle oynayanları melo , sneijder , bruma gibileri taraftar + iş bilmez yönetim + gerizekalı hocalar birlikte yedi nerde düz yüreksiz topçu varsa onların yerine takıma aldılar isyan edicek 1 tane topçu kalmadı takımda.

Eskiden olsa topçular hocalarına saygıdan kalan 6 maçta çıkıp aslanlar gibi oynayıp şampiyon olurduk derdim ama şimdi herşey paraya döndü topçuların yüzde 80'i sallamıyor bile olursa olur modundalar azıcık karakterle oynayanları melo , sneijder , bruma gibileri taraftar + iş bilmez yönetim + gerizekalı hocalar birlikte yedi nerde düz yüreksiz topçu varsa onların yerine takıma aldılar isyan edicek 1 tane topçu kalmadı takımda.
Biz de onları sallamıyoruz artık reis...Benim için artık sinan güler olayından sonra şu anki faal ve gelecek olan tüm galatasaray sporcuları meczup bir galatasaray taraftarından değersizdir. Işıl Alben-Selçuk İnan filan fark etmez şube-cinsiyet-uyruk hepsi hikaye...

100 Ünal Aysal 1 Sen etmiyor Hocam şampiyon olsan da olmasan da ölümüne kadar yanındayız en büyük galatasaray yemişim şampiyonluğu...

Onun gözleri ,bu sezon maaş alamadan tekme yiyip gidecek diye dolmuştur.
Şimdi başını taşlara vuruyordur.
Neden sözleşmeye1905 lira yazdırdim diye üstelik Milli takımda elden gitti.
Bu saatten sonra beni mahalle takımı bile almaz .

Adam gibi futbol izlemek için,
Hemen şimdi futbolu bilen Alman hoca!

Eski sporcular böyle değildi üstat yeni nesle katılırım onların nazarımda sinan güler vakası ile bir değeri kalmadı tüm türk sporculara had bildirilmeli diye düşünüyorum ama eskiler için söz konusu değil bu bence...

Terim'e gösterilen saygı ve duygulanması normal.

Ama ultraslan denen aynı oluşumun lider takımın hocasına daha ligin 15. haftasında yaptıklarını düşününce ikiyüzlülük ortaya çıkıyor.

Mutlu olmuşsundur tebrik ederim. Terim kaybetti. Galatasaray’ın geleceği mi? Şampiyon olamazsak Almanlar kurtarır gelip.

Ahmet in yazdiklari agir ama tudor veya riko hangi kaybettigi mactan sonra boyle karsilandi

Miras veya gecmisle degil bugunle degerlendirmek lazim olaylari

Ben zidane 2 CL kupasi aldi ama hayali olarak soyleyim , bir levante macindan maglup donunce madrid barajas hava limaninda pankartlarla karsilanacagini zannetmiyorum , gozleri dolacagi vesaireyi de

Ne sacma alaturka isler bunlar

tudor önce basarı kazansın,riekerink bikaç takım calıstırıp kupa kaldırsın.bigün belki yeniden hocamız olurlarsa destek oluruz.şizofren ve basarısı 0 biri ile teknikdirektör olmayan birini desteklememiz trajikomik olurdu.

yani söyledikleriniz çok saçma.taraftarlar 2 senedir terimin gelmesini bekliyo,terim ki efsane......siz diyosunuz ki tudor ve riekerink niye böyle desteklenmedi????hahahhaha

artık çeneni kapar mısın ?lütfen.yeter.seni mutlu edecek alman bi hoca yok.feldkamp vardı,hastalandı gitti.hakan şükür ve lincolnü kadro dısı bıraktı.takımın içine etti.lütfen sus artık

Ahmet in yazdiklari agir ama tudor veya riko hangi kaybettigi mactan sonra boyle karsilandi

Miras veya gecmisle degil bugunle degerlendirmek lazim olaylari

Ben zidane 2 CL kupasi aldi ama hayali olarak soyleyim , bir levante macindan maglup donunce madrid barajas hava limaninda pankartlarla karsilanacagini zannetmiyorum , gozleri dolacagi vesaireyi de

Ne sacma alaturka isler bunlar

Başarı kazandırmış camiadan gelen insanlar ile duygu farkını tartışmak bile abes. Hangi hocanın gözünde o aşkı görüyorsun. Profesyonel olup Malta’n sonra ona göre konuşan ile tek bakışı ile üzüntüsünün resmini yapanlar tabi ki bir olamaz.

Ferguson
Baba Gündüz
Metin Oktay

Ne ise modern zamanda her hatasına rağmen Terim odur çoklarının gözünde.

Hafta sonu özel bir şey yapmaya gerek yok Emre ve Arda için. O sevgiyi göstersek sadece Terim’e nefretlerinde boğarız hepsini. Kaçırdıkları sevgiye bir dönüp baksınlar diye.

tudor kalsaydı kadıköyde rezil olup trabzona puan bırakmamız cok olasaydı

su an hala yarısın içindeysek fatih terimin büyük maç refleksine borcluyuz bunu.

adamın yardımcısı bile (ayhan akman) buyuk maclara 1 puan için çıkıyordu dedi :D demeye getirdi. buna benzer acıklamalar bir kac futbolcumuzdan da geldi. özlenecek bir tarafı yok. şamar oglanımız bjkden bile 8 yiyecekti az kalsın, feneri ezip gecmesi gereken maçta rakipten korkup 1 puana razı oldu, basaktan 5 yedi, gelenin geçenin 6 attıgı trabzona( o donem) takımı ezdirdi resmen.

Bir insan bu kadar mı futbol cahili, bu kadar mı cühela olur yahu?

Şu mesaja bakın. Resmen burda yazılmasa bile, herkes bana küfür etsin, küfürden hoşlanıyorum zevk alıyorumla eş anlama gelen bir yazı bu.

Kendisi bile inanmıyor yazdığına. Sırf dikkat çekeyim, küfür de yesem reklamın iyisi kötüsü olmaz mantığı.

Anlaşılamaz bir şey.

Ben tudor ile terimi kiyaslamiyorum , seyircinin farkli teknik adamlara benzer durumlarda gosterdigi reaksiyonu tartisiyorum

Bugun gidelim danimarkaya mesela , klubun gecmisinde payi olan atiyorum laudrup bir takimin td si olsun , ayrilsin donsun 15-20 senede , bir de mesela yardimcilari olsun olsen , jansen filan diye

Danimarkanin x takiminin seyircileri olsenki hirsi , jansenin gozyaslari ve laudrup un yuzundeki hirsi 2000 kisi ile hava limaninda .... derler mi acaba

Futbolda dun diye bir sey yok . Bak madride , zidane iki cL kazandi ama topun agzinda goruluyor . Buyuk camialarda guncellik onemlidir . Siz dememis miydiniz "tamam tudoru istedik ama basarisiz olan gider burasi Gs" diye

Ben terim gitsin demiyorum oyle anlasilmasin , ama mevzu kisilere gore degil sonuclara gore olmali diyen sizlerdiniz

Su an terim karsitligi 10-20% dir ama basaksehir ile bjk ye yenilirsek gorecegim o yuzdeyi

Terim bitmis diyenler , getirmek hataydi diyenler , dolup tasacak buralar

Burdaki mesele hangisi iyi hoca değil zaten. Terim'in duygulanması da normal. Adam Galatasaray efsanesi. O konuda itirazım yok.

Buradaki mesele ikiyüzlülük. Yok öbürü kalsaydı şöyle olurdu böyle olurdu da tamamen safsata. Bilemiyoruz ne olacağını ama bildiğimiz birşey varsa o da aynı rakiplerle oynanan maçlarda alınan puanlarda önceki hocanın daha fazla topladığı. Bilinmeyen gelecekle ilgili iddiada bulunmak kolay değil. Üstelik oyun olarak da en ufak farklılık yok bir Fener maçı dışında.

Bu arada hem Terim'in hem de buradaki arkadaşların bu karşılamalara çok aldanmamasını tavsiye ederim. Atıyorum takım yarın averajla ikinci bile olsa ve başkan olarak Terim'i sevmeyen biri gelse, şuraya gidenlerin abilerinin cebine 2-3 kuruş fazla sıkıştırsa bu kez de Terim'e sövebilirler. Tıpkı ceplerine para konularak organize şekilde floryanın etrafına kendilerinin akıl edemeyeceği şekilde Terim afişleri astıkları gibi.

mesele ikiyüzlülük de değil.terimi seviyolar,terime aşıklar.tudor ve riekerinki sevmediler.ama geretsi sevdiler mesela.

Öyle demeyin Belhanda var.

Üst Alt