Fatih Terim'in GS TV'ye açıklamaları - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim'in GS TV'ye açıklamaları

Cevap: Fatih Terim'in GS TV'ye açıklamaları

Servet olabilir.

Serveeet Serveeeeeeeeeet

Serveeeeeeet Serveeeeeeeeeeeet

Diye inletiyodu bazılarınız 1-2 sezon evvel. Belki talibi cıkmıstır.

Yada Fatih Terim aklı sıra laf oyunu yapıyodur. Eger öyleyse Mustafa Sarp en agır basan aday. Yani durduk yere neden taraftarın cok sevdigi bir ismi yolluyorum desin ki? Isler biraz kötü gittiginde bu durumun basını agrıtacagının farkındadır eminim.

cananın gidişi resmileşmedi canadır inşallah pino falan olursa yerini kimle dolduracak çok merak ediyorum keita-pino arkasından kim gelir acaba

Terim'in taraftara mesajı vardı. Baktım şöyle bir herkes takım dizilişinin, transferlerin peşinde. Öncelikli olarak Terim'in taraftara gönderdiği çok önemli mesajlara dikkat etmemiz gerekiyor. Adam takımın en önemli sorununun özgüven eksikliği olduğundan bahsetti ve bu özgüven eksikliğini aşmanın kolay olmayacağını bir kaç kere üstüne basa basa söyledi.

Taraftara burada çok iş düşüyor dedi. Takımın yanında olup devamlı destek vermemiz gerektiğinden bahsetti. Herkesin elini taşın altına sokması gerektiğinden bahsetti. Taraftarlar için elini taşın altına sokmak ne demektir; sonuç ne olursa olsun, oynanan oyun ne olursa olsun takıma devamlı destek vermesi demektir. Bu sayede zamanla takım zaten istenilen sonuçları alacaktır.

Bir ara Sabri'nin yaptığı ortalara takılmasak daha iyi olur dedi. Top bir futbolcunun ayağına gelince ıslıklamamak daha iyi olur demek istedi. Bazı futbolculara takılmayıp, onların oyunlarını pür dikkat hata yapacakmış gibi izlemesek daha iyi olur demek istedi. Takımdaki bütün futbolculara güvensek daha iyi olur demek istedi. Teknik ekibe, yönetime, bütün herkese güvenip sabretmemiz gerektiğini söyledi.

Biz taraftar olarak Terim'in dediği gibi elimizi taşın altına sokup, eleştirimiz bile olsa, takımın özgüvenini geri kazanması adına o eleştirimizi bir müddet desteğe çevirmeliyiz. Takımımızı devamlı eleştirirsek bizde kaybederiz.

Bizler Terim'e güvenip, O'nun zaten gerekli hamleleri yaptığını düşünerek, takıma her daim destek vermeliyiz. Bu sadece Arena'ya giden taraftarlar için geçerli değil, Tv karşısında maçı izleyen taraftarlar içinde geçerli, radyoda maçı dinleyen taraftarlar için de geçerli. Bu bir sinerji meselesi. Bu sene yönetim, taraftar, futbolcular, teknik kadro, çalışanlar hepimiz elele Aslan Yolu'nda şampiyonluğa ancak bu şekilde yürüyebiliriz. Biz taraftar olduğumuza göre yapmamız gerekenler ortada.

Fatih Terim orta sahaya 2 oyuncu istediğine göre bu isim bence Culio.1 oyuncu alırlarsa Culio kalır.Fatih Terim bazı oyuncular kendini yeni ekibe göstermek için çalışmıyor diyor bu isim de bence Pino ikiside gidebilir ikiside kalabilir.

Terim'in taraftara mesajı vardı. Baktım şöyle bir herkes takım dizilişinin, transferlerin peşinde. Öncelikli olarak Terim'in taraftara gönderdiği çok önemli mesajlara dikkat etmemiz gerekiyor. Adam takımın en önemli sorununun özgüven eksikliği olduğundan bahsetti ve bu özgüven eksikliğini aşmanın kolay olmayacağını bir kaç kere üstüne basa basa söyledi.

Taraftara burada çok iş düşüyor dedi. Takımın yanında olup devamlı destek vermemiz gerektiğinden bahsetti. Herkesin elini taşın altına sokması gerektiğinden bahsetti. Taraftarlar için elini taşın altına sokmak ne demektir; sonuç ne olursa olsun, oynanan oyun ne olursa olsun takıma devamlı destek vermesi demektir. Bu sayede zamanla takım zaten istenilen sonuçları alacaktır.

Bir ara Sabri'nin yaptığı ortalara takılmasak daha iyi olur dedi. Top bir futbolcunun ayağına gelince ıslıklamamak daha iyi olur demek istedi. Bazı futbolculara takılmayıp, onların oyunlarını pür dikkat hata yapacakmış gibi izlemesek daha iyi olur demek istedi. Takımdaki bütün futbolculara güvensek daha iyi olur demek istedi. Teknik ekibe, yönetime, bütün herkese güvenip sabretmemiz gerektiğini söyledi.

Biz taraftar olarak Terim'in dediği gibi elimizi taşın altına sokup, eleştirimiz bile olsa, takımın özgüvenini geri kazanması adına o eleştirimizi bir müddet desteğe çevirmeliyiz. Takımımızı devamlı eleştirirsek bizde kaybederiz.

Bizler Terim'e güvenip, O'nun zaten gerekli hamleleri yaptığını düşünerek, takıma her daim destek vermeliyiz. Bu sadece Arena'ya giden taraftarlar için geçerli değil, Tv karşısında maçı izleyen taraftarlar içinde geçerli, radyoda maçı dinleyen taraftarlar için de geçerli. Bu bir sinerji meselesi. Bu sene yönetim, taraftar, futbolcular, teknik kadro, çalışanlar hepimiz elele Aslan Yolu'nda şampiyonluğa ancak bu şekilde yürüyebiliriz. Biz taraftar olduğumuza göre yapmamız gerekenler ortada.

yüzde yüz katılıyorum bu sene durum ne olursa olsun taraftar olarak 2 katı destek vermeliyiz takıma hem madıı hem manevi olarak olumsuzlukları yüzüne vurmadan yapıcı tarafatar desteği şart

Orta sahaya iki oyuncu isteyen Fatih Terim muhtemelen Culio'yu gözden çıkarmış olmalıdır. İkinci alternatif bence Pino geçen seneden beri isteksiz oynuyor sanırım hocanın gözünden kaçmamıştır.

Geçen sene neredeyse darbe yaptık bu sene sorgusuz sualsiz destek olmalıyız.

İnşallah culio olmaz. Fotomaç'ta bir haber vardı. Culio bu sezona damga vurur tarzı. Hocanın gözüne girebilecek potansiyeli var. Hem teknik hem mücadeleci. Hem de ortasahanın her yerinde oynayabiliyor.

Fatih terime güvenıyorum açık açık soyluyor işimiz öok zor dıye allah yardımcısı olsun..

aykut erçetin,

mehmet batdal,

musa çağıran,

stancu,

pino,

serdar eyilik,

mustafa sarp,

aydın yılmaz,

serkan kurtuluş

bence gidecek oyuncular...

pinodur büyük ihtimal yanlış hareket olur :42: pino gideceğine culio gitsin zaten yekta selçuk ceyhun 2 tane daha gelecek en kötü 1 4 orta saha olacak ki yeterli ama kanatlara baktığımız vakit arda kazım sadece aydını saymayın !

pinodur büyük ihtimal yanlış hareket olur :42: pino gideceğine culio gitsin zaten yekta selçuk ceyhun 2 tane daha gelecek en kötü 1 4 orta saha olacak ki yeterli ama kanatlara baktığımız vakit arda kazım sadece aydını saymayın !

haklısın banada F.Terimin işaret ettiği isim Pino gibi gözüktü.Unterhaching maçındada görüldü ki takımda kanatlarda patlaması olan savunmayı delip gecebilecek suan takım içindeki tek adamdır Pino.Gönderilmesi değil takımda tutulup yararlanmamız lazım.Ama Fatih Hoca bu sonuçta ona güvenimiz sonsuz.Mutlaka gördüğü şeyler vardır ki gönderilebilecekler arasına koymuş olabilir.

Abartmayın şu Pino'yu.

Fiziksel olarak çevik, hızlı falan ama oyun zekası yok.Kaleden şut çekecek nerdeyse.

6 sayfa konuşulmuş ama "Taraftarın çok sevdiği bir isim gidebilir" diye bir şey dediğini duymadım ben. Az önce tekrar Lig Tv'den baktım, öyle bir ifadesi yok.

Üst Alt