Fatih Terim'in istediği kanat oyuncusunu devre arası bulabilecek miyiz? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim'in istediği kanat oyuncusunu devre arası bulabilecek miyiz?

Cevap: Fatih Terim'in istediği kanat oyuncusunu devre arası bulabilecek miyiz?

Podolski veya Gökhan Töre'den birini alsak, bir de sol bek alsak yeterli olur kanımca.. Eboue sağ açık Ujfa bek oynarsa taş gibi bir takımımız olur :eek:

-----------------------Fernando Muslera--------------------

Sabri Sarioglu----Tomas Ujfalusi---Gökhan Zan----Hakan Balta

----------Selcuk Inan----Felipe Melo---Engin Baytar----------

Marvin Martin----------------------------------Lukas Podolski

------------------Johan Elmander---------------------------

mutlaka 2 kanat almamiz lazim devre arasinda kimi bulup alacagiz cok merak ediyorum ama lazim abi 2 tane.. küme düsmek üzere olan takimlardan oyuncu alabiliriz bence Köln'ün yeri saglam degil

Cevap: Fatih Terim'in istedigi kanat oyuncusunu devre arasi bulabilecekmiyiz ?

kendisi bal yapmayan aridir. su dandik schalkede yedek suanlarda.

9 maçın 7'sinde oynamış adam, her oyuncu formsuz olur. Her sene 7-8 gol, 13-14 asist ortalamalarıyla oynayan bir oyuncu. Nasıl bal yapmıyor onu anlamadım. İstikrarlıdır, 33-34 maçı çıkartır. O fizik güzüyle iş yapar TR Ligin'de. Ve 26 yaşında. 1-2 milyon euro'ya gelir devre arasında Almeida-Simao-Afellay gibi, sene sonu serbest adam.

Farfan'a bok atacağımıza kendi takımımız bakalım Riera-Emre Çolak gibi ne idüğü belirsiz adamlar oynuyor o bölgede. Podolski seviyesinde oyuncuları alamıyoruz ki Farfan bence o seviyede bir oyuncudur. Bir kere genç bir oyuncu.

9 maçın 7'sinde oynamış adam, her oyuncu formsuz olur. Her sene 7-8 gol, 13-14 asist ortalamalarıyla oynayan bir oyuncu. Nasıl bal yapmıyor onu anlamadım. İstikrarlıdır, 33-34 maçı çıkartır. O fizik güzüyle iş yapar TR Ligin'de. Ve 26 yaşında. 1-2 milyon euro'ya gelir devre arasında Almeida-Simao-Afellay gibi, sene sonu serbest adam.

Farfan'a bok atacağımıza kendi takımımız bakalım Riera-Emre Çolak gibi ne idüğü belirsiz adamlar oynuyor o bölgede. Podolski seviyesinde oyuncuları alamıyoruz ki Farfan bence o seviyede bir oyuncudur. Bir kere genç bir oyuncu.
farfan begenilmiyor ha :) ozaman bunlara riera müstehak

farfanda olmasa schalke bu puani bile alamazdi

Amrabat. Neyse fiyati verelim alalim

--sağa keita gelse bile yeter...

Şu ikisi bizi uçurur.

_41430131_football_416.jpg

SilvestreVarelaAndreyArshavinandGae.jpg

dzagoevin sözleşmesi seneye aralık ayında bitiyor.ayartmak lazım onu :)..

valla kanat oyuncusu lazım hızlı kim olur bilemem kanatlardan akamıyoruz.ortadan giremiyoruz.ofansif biride şart orta sahaya.

Gökhan Töre,Olcan,Ambarat,Grosicki Dörtlüsünden ikisini alsak yeterli.Podolski Kalou falanda demek isterdim ancak devre arası böyle oyuncuları getirmek zor.

Keza sezon başında getiremedik şimdi daha zor

Gökhan Töre,Olcan,Ambarat,Grosicki Dörtlüsünden ikisini alsak yeterli.Podolski Kalou falanda demek isterdim ancak devre arası böyle oyuncuları getirmek zor.

Keza sezon başında getiremedik şimdi daha zor

Amrabat hakkında şüphelerim var. Bizim maçta belli olur nasıl bi oyuncu olduğu. Töre ve Olcan yerli kalitesini iyice arttırır.

Ben Podolski'nin devre arası gelebileceğini düşünüyorum. Kalou'yu Chelsea bırakmayabilir. Ama yanlış hatırlamıyorsam sözleşmesi sezon sonu bitiyordu. Para kazanmak için satabilirler.

[video=youtube;koFOz6gMgtU]https://www.youtube.com/watch?v=koFOz6gMgtU[/video]

Eger Podolski gelirse,öyle bi fos cikacak ki.

Bundanda adim gibi eminim.

Alman milli takimda artik yavas yavas isiklari söniyor.Dar alanda bi mok yapamiyor.Türkiye-Almanya macinda Gökhan Gönülü bile gecemedi.

Pino gibi elimizde patlar.Hizli,ve sut teknigi var,bu kadar basit.Riera adam eksiltemiyor diyenler,Podolskii görmemisler herhalde.

Sol acik alacaksak,Arda gibi sol acik alsinlar.Pas trafigine etkili katki yapan,defansa yardim eden,sahanin her yerinde gözüken,adma eksilten felan..

Ki ben Riera´dan daha umutluyum.

Amrabat hakkında şüphelerim var. Bizim maçta belli olur nasıl bi oyuncu olduğu. Töre ve Olcan yerli kalitesini iyice arttırır.

Ben Podolski'nin devre arası gelebileceğini düşünüyorum. Kalou'yu Chelsea bırakmayabilir. Ama yanlış hatırlamıyorsam sözleşmesi sezon sonu bitiyordu. Para kazanmak için satabilirler.

Ambarat çok üst düzey Podolski ve Kalou kalitesinde bir adam değil.Ancak şuan bizim kadromuzdaki o bölgedeki adamlara bakınca her türlü oynar.Podolski sezon önceside gelmek istiyordu ama bildiğimiz gibi takımı bırakmadı.Şimdide bırakmaz keza adam Köln için tam kurtarıcı.Kalou içinde nabız yoklamak lazım ama gelme ihtimalini düşük görüyorum

Vallaha kusura bakmayın yazacağım şeylere de kızmayın lüten!

Bir grup insan var ki futbolun kendisinden, izlemekten yada futbol konuşmaktan daha ziyade transfer konuşmaktan hoşlanıyor.

Onlar sadece transferden besleniyor. Eminim ki devre arası istenilen bütün adamlar alınsa dahi 10-15 gün sonra sezon sonu yapılması gereken transferleri konuşmayı isteyeceklerdir.

Pek begenen yok ama devre arasinda Hursut alinabilir. Alternatif acisindan iyi olur. Fena topcu degil.

Kalou veya S.Varela veya ikisi müthiş olur.Özellikle Varela kmse yıkamaz o adamı bizim ligde.

Üst Alt