Fatih Terim'in Kredisi Ne Zaman Tükenir? - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim'in Kredisi Ne Zaman Tükenir?

Fatih Terim Galatasaray'dır her maçtan sonra köpek gibi hocamıza havlamalarından anlamadınız mı hala???? Bu takım için fatih hoca kadar özveride bulunan gece gündüz çalışan varını yoğunu ortaya koyan başka bir hoca bu la ma yız. Bu kadar basit sonuna kadar seni savunacağız iki tane ite köpeğe yem etmeyiz seni imparator Fatih Terim

F3111 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Tabiki kulübü evlatları ile doldurup onlar tarafından haince arkasından iş çevirio taraftara yem olduğu zaman.

Ve bu zaman çok uzak değil,Ocak ayında Başak'in postalayacagi ismi lazım değil zat ile başlayacak.

Bu rezil futbol da emeği olan herkese Lanet Gelsin!

Kazandıkları paradan hayır görmesinler!

Tabiki kulübü evlatları ile doldurup onlar tarafından haince arkasından iş çevirio taraftara yem olduğu zaman.

Ve bu zaman çok uzak değil,Ocak ayında Başak'in postalayacagi ismi lazım değil zat ile başlayacak.

Abi okan buruk hakkinda görüşün nedir gelmesini ister misin bize

Abi okan buruk hakkinda görüşün nedir gelmesini ister misin bize
Okan ve Bülent şu anki halleri ve tecrübeleri ile bizde çok iyi yardımcı hoca olur ancak hoca olamazlar.

Okan yurtdışına gidip kendini geliştirir ise o zaman belki.

Ancak geçen sene kendi evinde kargalardan 7 tane yiyip bizim maçtan sonra ağlaması sebebiyle kendisine olumsuz bakıyorum.

Okan ve Bülent şu anki halleri ve tecrübeleri ile bizde çok iyi yardımcı hoca olur ancak hoca olamazlar.

Okan yurtdışına gidip kendini geliştirir ise o zaman belki.

Ancak geçen sene kendi evinde kargalardan 7 tane yiyip bizim maçtan sonra ağlaması sebebiyle kendisine olumsuz bakıyorum.

Abi o mac cok degisik macti, hakem ofsaytlari falan vermedi uzaktan vurduklari gol oldu falan. İyi forumlar abi👍

hocayı ben dahil hepimiz eleştiriyoruz lakin bazıları art niyetli liseli fosiller gibi onları galatasaraylı saymıyorum

lakin şunu unutmayalım şu ligte fenerli 8jklisi bunların hocası baskanı taraftarı emin olun en cok korktukları fatih terim

fenerli tinerci arkadaslarımın dilinde sürekli fatih hoca kovsanıza kovmuyormusunuz vsvs

düşün fenerlilerin kıcını yaladıgı yalı cocugunun 2 kelimesinden biri fatih terim yani bu adamdan hepsi tırsıyor hemde öyle böyle degil

eleştirelim kabul ama bazı gercekleride görelim,fatih hocayı kovsak bütün fenerlisi tinercisi sevincten halay cekecekler.

genel antremanlar böyle

DOS3ttaW4AAUjZQ

Şükrü'yü kes

Adam antremanda bile karizma

Üst Alt