Fatih Terim'in Mersin Maçı Sonrası Haklı İsyanı (Nisan 2013) | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim'in Mersin Maçı Sonrası Haklı İsyanı (Nisan 2013)

Şu tarz bir konuşma bizim yönetim ya da teknik heyetten biri yapsaydı bugün hakemler bizi biçiyor olamazlardı çünkü bu tarz konuşma cesaretini gösterip bam bam bam yüzlerine vuracak kulüp de 1 tane kişi yok. Hoca arada Rıdvan'a da sağlam geçirmiş ne günlerdi :D

Son düzenleme:
camiayi ayaga kaldirmak icin yapilmis kendi adimiza mantikli bir cikisti fakat ne ordu ne de mersin maclarinda bu "isyani" hakli kilacak bir hakem performansi yoktu

ordu macinda once selcuk muslera sacmaligi bir gol yedik yok yere , ustune baltanin sacma penaltisi ve sampiyonluk yolunda 0-2 olunca herkes delirdi , sonra da mac 4-2 bitti zaten

mersin macinda yine maca girer girmez yenen gol burhandan , ustune ucu ucuna kacan 2-3 gol mersin adina , yine dengesiz dany nin sacma kirmizisi ve mac krize girdi , ikinci yarinda da hakem penalti oldu ,caldi , dogruydu , 3-1 bitti

iki macta da hakemlik bir sey yoktu

4-2 kaybedilen gaziantep macinda rezil bir hakem vardi mesela , orada isyani anlarim

bu ordu ile mersin maclari arasinda gencler maci vardi , onda da eboue hiyarlik etti 0-1 yenildik , ustelik drogbanin sacma dususune hakem penalti calmasina ragmen

yani terim bu isleri iyi biliyordu buna katiliyorum , lazim boyle cikislar bazen

Şu tarz bir konuşma bizim yönetim ya da teknik heyetten biri yapsaydı bugün hakemler bizi biçiyor olamazlardı çünkü bu tarz konuşma cesaretini gösterip bam bam bam yüzlerine vuracak kulüp de 1 tane kişi yok. Hoca arada Rıdvan'a da sağlam geçirmiş ne günlerdi :D
keşke böyle konussaydı,3 maç ceza alırdı.kibar konustugu için 7 verdiler

Şenol Güneş gibi hakemin annesi kötü bir mesleğe sahip dese, aykut kocaman gibi hakemler şike yapıyor Beşiktaş'ı şampiyon yapmaya çalışıyor iması yapsa doğru düzgün hiçbir ceza vermezlerdi, bkz geçen sene.

Üst Alt