Fatih Terim'in Ordusu | GSC Taraftar Topluluğu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim'in Ordusu | GSC Taraftar Topluluğu

Her bilinçli Galatasaraylı hocası kimse savunur zaten ama bu kişi Terim'se sorgusuz sualsiz bir bildiği vardır der çünkü bilirki GS üzerinden menfaat,çıkar gözetmez kendini GS üzerinde gören çıkar gözeten oyuncunun gözünün yaşına bakmaz yöneticileri bile affetmez bu adam yürüyen Galatasaray..Bazı arkadaşlar sonradan mı Gsli oldu diye şüphe ediyor insan.
Bir bildiği yok renktas artık. Gerçekleri kabul edelim

Baba'yı eleştiririm, yanlışlarını görürüm, bunlar hakkında yazarım, konuşurum vs. Gel gelelim asla gitsin istemem. Hatta başkan olsam sen bırakmak isteyene kadar maddeli sözleşmesini imzalarım. Alex Fergusson misali.
Bu kadar kupa, şampiyonluk alıp, klübe kıtasal değil dünya genelinde ün kazandırmış, dünyada Galatasaray ismini 1. Sıraya yükseltmiş, yerel olarakta sampiyonluk ve kupa sayılarında herkesin önüne geçirmiş bir teknik direktör, benim nebzimde klubün yaşayan en büyük efsanesidir. Herhangi bir takım için yaşayan en büyük efsane, o istediği sürece klüp içerisinde yer almalıdır. Tüm taraftarların da hadi sevgi değil ama saygı duyması bu işin doğal olanıdır aslında.
Umarım hak ettiği gibi kendi istediği zaman bırakıp gider. Taraftar tepkisi ile bırakması klüp tarihinin geçmişte olmamış ve gelecekte de olmayacak en büyük vefasızlık örneği olarak tarihe geçer. Vefasızlık tabiri hafif kalır böyle birşey olursa da.

Sene 2005 te Manager oyununda takımımın ismi FT Galatasaray dı.
Hep destek tam destek mottosu ile senelerce izledim.
Tüpçüyle imza şovu yaparken kızdım ama sırt dönmedim.

Arda'yı isteyip kendi itibarını sıfırladı.
Arda uğruna başkanına kafa tuttu, o Arda babası yaşında adamı döverken, sana ve patronuna ana avrat düz geçti.

O günden sonra benim için FT eski FT değildir.

Gscimbom mobil

Sene 2005 te Manager oyununda takımımın ismi FT Galatasaray dı.
Hep destek tam destek mottosu ile senelerce izledim.
Tüpçüyle imza şovu yaparken kızdım ama sırt dönmedim.

Arda'yı isteyip kendi itibarını sıfırladı.
Arda uğruna başkanına kafa tuttu, o Arda babası yaşında adamı döverken, sana ve patronuna ana avrat düz geçti.

O günden sonra benim için FT eski FT değildir.

Gscimbom mobil
Benim için Tüpçü'nün yanına gittiği an bitmişti.

71Q8905fLVL._SS500_.jpg

Üst Alt