Fatih Terim'in Teknik Direktörlük Kariyeri Bitmiştir - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim'in Teknik Direktörlük Kariyeri Bitmiştir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MPARATOR arda selcuk burak gökhan gibi adamlari milli takima alarak kendini bir kez daha rezil etti

Son düzenleme:
Nah bitmistir

cf29da8c2174906fbdb6ee0e29cc0dd2.jpg

Iyi forumlar

isterse milli takımla san marinodan 5 yesin. İmparator Türk futboluna adını altın harflerle yazdırmış ve Galatasarayımızın gelmiş geçmiş en büyük efsaneleri arasında yerini almıştır.

bjk nın baskanı sabah aksam hukumeti opup kokluyor bjklılar bu kadar tepki vermiyor. ben birtane sekiztaşlıdan hükümet takımı olduk utanıyorum dedigine sahit gelmedim simdiye kadar varsada çok az.

hanginiz bu seviyelere gelseniz, siyasi iktidarla kötü olmak istersiniz? bunun duruşla falan alakası yok, altı üstü bir spor adamısın ne gücün varda karşı koyucan ?
adam siyasilerle poz verse suclu olyor , iftara gitse suclu oluyor, gerçi burada hakan sukur olayında biz dik durduk edebiyatı yapan sivri zekalılar vardı, yarın kulüp saha içi saha dısında zarar görseydi bunların çok hosuna gidecekti herhalde.

bjk nın baskanı sabah aksam hukumeti opup kokluyor bjklılar bu kadar tepki vermiyor. ben birtane sekiztaşlıdan hükümet takımı olduk utanıyorum dedigine sahit gelmedim simdiye kadar varsada çok az.

hanginiz bu seviyelere gelseniz, siyasi iktidarla kötü olmak istersiniz? bunun duruşla falan alakası yok, altı üstü bir spor adamısın ne gücün varda karşı koyucan ?
adam siyasilerle poz verse suclu olyor , iftara gitse suclu oluyor, gerçi burada hakan sukur olayında biz dik durduk edebiyatı yapan sivri zekalılar vardı, yarın kulüp saha içi saha dısında zarar görseydi bunların çok hosuna gidecekti herhalde.
çünkü iki kuş camiası aynı başkanları gibi onun bunun kucağına oturmaya sever. Kendimi bildim bileli Galatasaray taraftarının böyle değil.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt