Fatih Terim'in Teknik Direktörlük Kariyeri Bitmiştir - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim'in Teknik Direktörlük Kariyeri Bitmiştir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu posttan da anlaşılacağı üzere Erman Türker ümmetin adamıdır. Kendisi hakkında atıp tutmadan önce iyi düşünün.
Adamımsın murphy! Aksi mümkün mü? Gerçi cuma akşamı şirket yemeğinde mecburen rakı-balık kombinasyonuna dahil olmam gerekecek lakin olsun, en azından ümmet düşmanı Kaya bey gibi alkolik değiliz hamdolsun.

Şu posttan da anlaşılacağı üzere Erman Türker ümmetin adamıdır. Kendisi hakkında atıp tutmadan önce iyi düşünün.

HTC U11 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ya ne ümmeti allah aşkına. Erman Bey ümmet adamıysa ben de din adamıyım.
Ümmete soralım derim @Emrah Yıldırım izin verirse tabi

HTC U11 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Adamımsın murphy! Aksi mümkün mü? Gerçi cuma akşamı şirket yemeğinde mecburen rakı-balık kombinasyonuna dahil olmam gerekecek lakin olsun, en azından ümmet düşmanı Kaya bey gibi alkolik değiliz hamdolsun.
Derhal istifa etmen gerekir.
Bu ne biçim bir şirket ramazan arifesinde seni bir nevi içkiye mecbur tutuyor?!?

Gscimbom Mobile

Yahu diyorum bu adam oportünist bir adam diye. Kimse sözümüze itibar etmiyor.

Düzen adamısın Erman Bey. Şirket yemeğine tabii ki katılacaksınız; katılmak zorundasınız ancak içmek zorunda değilsiniz.

Şu şirket yemeklerindeki ikiyüzlülüğe de ayrıca kıl oluyorum! Herkes gayet alkol alan adamlar ama şirket yemeğinde bir tedirginlik. En son garson ne içersiniz sorusuna herkes birbirine bakarak cevap verdi. Kimse su bile istemedi. Ben rakı alayım tekirdağ olsun dedim millet döküldü. Hayatımda duymadığım içkiler istendi. Hepsinden nefret ettim!

Düzen adamısın Erman Bey. Şirket yemeğine tabii ki katılacaksınız; katılmak zorundasınız ancak içmek zorunda değilsiniz.

Şu şirket yemeklerindeki ikiyüzlülüğe de ayrıca kıl oluyorum! Herkes gayet alkol alan adamlar ama şirket yemeğinde bir tedirginlik. En son garson ne içersiniz sorusuna herkes birbirine bakarak cevap verdi. Kimse su bile istemedi. Ben rakı alayım tekirdağ olsun dedim millet döküldü. Hayatımda duymadığım içkiler istendi. Hepsinden nefret ettim!
Hamdolsun en azından pozitivist değiliz sen iyi bilirsin Kaya bey.

İyi forumlar.

Çakallar beleşi gördümü yumuluyorlar.
Bizde de var öyle tipler.
Uşak Steak söylüyor 60 euroya yanında şarap bir de üstüne pasta.

Gscimbom Mobile

Çakallar beleşi gördümü yumuluyorlar.
Bizde de var öyle tipler.
Uşak Steak söylüyor 60 euroya yanında şarap bir de üstüne pasta.

Gscimbom Mobile

Beleşçiler de var tabii o ayrı mesele. Ben orada içki içip içmemenin yaratacağı havadan hiç korkup içmemeleri ya da önden birilerini beklemeleri.
Biz de içmeyeni dövüyorlar.
Büyük patron iç iç zaten hotel var diye bizi sarhoş ediyor.
Bazen diyorum kendi kendime sabaha kadar içiriyor şey etmese bari...

Gscimbom Mobile

Kilit vurun şu gereksiz konuya artık.

Edit: Bu konu biçimsiz zamanlarda hortlatılıp bize sorun olurdu. Kapattım :)
Root Admin.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt