Fatih Terim'in Tercihi Selçuk İnan | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim'in Tercihi Selçuk İnan

5253035.jpg

Fatih hoca Kayseri deplasmanı için planını yaptı. Fernando’nun yokluğunda orta sahada Ndiaye’nin partneri Selçuk İnan olacak. Savunmada da Maicon’un yerine Denayer oynayacak. Sol bekte ise Latovlevici formaya daha yakın...

Galatasaray’da yarın Kayserispor’la deplasmanda oynanacak lig maçının hazırlıkları devam ediyor. Teknik patron Fatih Terim, kafasında kadro tercihini büyük ölçüde yapmış durumda.

Tecrübeli hoca, sakatlığı bulunan Fernando’nun yerine orta sahada Ndiaye’nin yanına Selçuk İnan’ı monte edecek. Sağ açıkta Feghouli, forvet arkasında Belhanda, sol önde Rodrigues şans bulacak. Aslan’ın gol umudu ise yine Gomis olacak.

Denayer-Serdar ikilisi

Aslan’ın savunma hattında da zorunlu değişiklik göze çarpıyor. Kart cezalısı Maicon’un yerine Denayer şans bulacak. Sağ bekte Mariano’nun dönüşü yüzleri güldürürken, bir türlü transfer yapılamayan sol bekte Latovlevici formaya yakın isim olarak göze çarpıyor. Kale ise yine Muslera’ya emanet.

Eren, Yasin ve Sinan joker

Terim, kulübedeki isimlerin hazır olmasının da sahayı etkilediği görüşünde. Tüm futbolcularıyla tek tek konuşan kurt hoca, skorun gidişatına göre Eren Derdiyok, Yasin ve Sinan Gümüş gibi isimleri joker olarak kullanmayı planlıyor. Hakan Balta’nın da bu sezon ilk kez bir lig maçının kadrosunda yer alması bekleniyor.

Fanatik

Bence bu maça Tolga ile başlamak lazım ama Selçuk da Buca maçında iyi sinyaller verdi.Belki de iyi oynar.

Ben de Selçuk tercihinin çok doğru olmayacağını düşünüyorum, Ndiaye ve Selçuk ikilisi çok yumuşak olurmuş gibi geliyor bana. Ndiaye' nin zaman zaman yaptığı gereksiz preslerde Fernando onun arkasını süpürüyordu, Selçuk o işi beceremez.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Senle selçuk çok dolu yapıyorsunuz.

3 senedir bir halt yapmayan ve istenmediği yerde ısrarla duran adami mi savunuyorsun?

Oh be Sonun da kurtulduk DURSUN'dan.

Savunmak değil fakat pragmatik düşünürsek, terim ondan tek maçlık güzel bir verim alabilir. Kaç yıl birlikte çalıştığı oyuncu sonuçta. Alamayadabilir, çok kötü bir sonuçta oluşabilir ama sen her zaman ki gibi beğenmediğin birşeyi facia olarak anlatıyorsun.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Tolgayı pek beğendiğim söylenemez. Selçuğun eski günlerine dönebilmesini çok isteyenlerden biriyim, değerlendiremezse bu fırsatı baya baya üzülürüm ama niyeyse Donkla başlasa daha iyi olurdu gibi geliyor bana.

Savunmak değil fakat pragmatik düşünürsek, terim ondan tek maçlık güzel bir verim alabilir. Kaç yıl birlikte çalıştığı oyuncu sonuçta. Alamayadabilir, çok kötü bir sonuçta oluşabilir ama sen her zaman ki gibi beğenmediğin birşeyi facia olarak anlatıyorsun.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Facia göz göre göre geliyorsa tabi anlatırım.

Arkadaşım ön libero olarak nereye verim alıyorsun?
Furboldan bu kadar bihaber olunmaz.

Fernando'nun yerine selçuk'u koyarsa eğer.
Hele de deplasman da kayseri üstünden geçer ortasahanin.
Hadi deseniz belhanda'nin yerine oynasın bir nebze anlarım(ki bana kalsa malzeme bile taşittirmam).
Ancak ön liberoya selçuk'u koyup herhangi bir lig maçını kazanamazsin.

Oh be Sonun da kurtulduk DURSUN'dan.

Selçuk ön libero olarak Akhisara karşı bir top oynamıştı son şampiyonluk sezonunda varya Melonun en iyi dönemi gibiydi o maçta,tabi kaç sene geçti.

Üst Alt