Fatih Terim'in Yardımcıları Belli Oldu


İşte Terim'in yardımcılarıBugün Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar A.Ş'den, Kamuyu Aydınlatma Platformuna gönderilen yazıyla birlikte takımın başında olduğu kesinleşen Fatih Terim yardımcılarını açıkladı.20.5.2011 - 14:14Fatih Terim'in yardımcılığını Galatasaray'da uzun yıllar emek veren ve başarayı imza atan eski fubolcular.HASAN ŞAŞ-ÜMİT DAVALA-VEDAT İNCEEFEhttps://www.santrahaber.com/haber/Iste-Terim-in-yardimcilari/53396
 
Cevap: Fatih Terim'in Yardımcıları Belli OlduHasan Şaş hırsı, Ümit Davala tekniği, Vedat İnceefe efeliği futbolculara aşılar. Hayırlı olsun.
 
Cevap: Fatih Terim'in Yardımcıları Belli Olduİşte Terim'in yardımcılarıİşte Terim in yardımcılarıBugün Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar A.Ş'den, Kamuyu Aydınlatma Platformuna gönderilen yazıyla birlikte takımın başında olduğu kesinleşen Fatih Terim yardımcılarını açıkladı.20.5.2011 - 14:14Fatih Terim'in yardımcılığını Galatasaray'da uzun yıllar emek veren ve başarayı imza atan eski fubolcular.HASAN ŞAŞ-ÜMİT DAVALA-VEDAT İNCEEFEİşte Terim in yardımcılarıHenüz KAP'ta yayınlanmadı bu bildirim, ama doğruysa özellikle Hasan Şaş'ın teknik kadroda olması beni sevindirdi.
 
Cevap: Fatih Terim'in Yardımcıları Belli Olduh.sas tamamda....ümit ve vedat ne ayak?yani acik konusmak gerekirse ben daha fazla uzman adam beklerdim.1 adim ileri gidiyoruz, 5 adim geri!
 
Cevap: Fatih Terim'in Yardımcıları Belli OlduAltyapının başına geçer belki tekrar.Bende öyle tahmin ediyorum ama, futbolcuları çok iyi motive ediyordu. Özellikle Ümit Davalaya yapılan haksızlığın ardından tekrar geri dönmesi beni çok sevindirdi. Ayrıca Hasan Şaş'a da çok sempatim vardır. Yani Vedat yerine, Tugay olabilirdi sanki...
 
Cevap: Fatih Terim'in Yardımcıları Belli OlduGalatasaray ruhunu taşıyan, mağlubiyete tahammülü olmayan çok hırslı insanlardır.

Hoca'nın tercihlerine saygılı duyalım.

Resmi açıklama yok ama büyük ihtimal bunlarmış.
 
Üst Alt