Fatih Terim'in Yardımcıları Belli Oldu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim'in Yardımcıları Belli Oldu

Cevap: Fatih Terim'in Yardımcıları Belli Oldu

hayırlı olsun bence çok yerinde hamleler olmuş bi de yanlarına milli takımın kondisyoneri vardı ismini hatırlayamadım şimdi o ve mondi gelirse kaleci antrenörü olarak gelirse süper

Müthiş bir ekip.. Tugayın alt yapıdan genclerle ilgilenmesi daha iyi olucaktır..

Vedat tam karizma abi ya.. hasanda delidir.. çok hırslı bunlar.. walla kuş katliamı olucak .. Yeni slogan bulalım..

bence ayıp olmaz,acıkcası tugay beni hayal kırıklığına uğrattı,kenarda resmen etkisiz eleman gibiydi,ne hagiye nede ündere en ufak bir müdahelesi olamadı

Liseyi birincilikle bitirmiş birinden üniversitede ki ilk yılında diplomalı mezun etkisi ve oteritesi beklemek ne kadar doğru bir yaklaşım bilemiyorum.

Onda diğerlerinde olmayan klas, zeka ve vizyon var. Tugay ilerde sadece mezun olmakla kalmayacak, Prof. olacak görürsünüz.

tugay kerimoğlu yok en zor günümüzde bize sahip çıkan bülent hoca nerde görev yapacak cüneyt kaptanımız ne olacak? bu soruların cevabını inşallah buluruz.

Ümit tamam da hasan ve vedat ne alaka yaw. Futbolculukları bittikten sona bir tane doğru icraatını/sözünü görmedim.

Hayırlı olsun.Hasan Şaşa en çok sevindim.Tugayın olmasını isterdim en azından eskisi gibi altyapının başına geçmeli.

Kulubun vefasi da yerine geliyor galiba? :) Millet vekili adayi olmasaydi belki Hakan Sukur de donecekti geri. Kim bilir. :) Tugay icin Insallah daha iyi bir mevki ayarlanir.Baskanin bahsettigi, kendisinin ve Fatih Terim'in de olacagi komitede olursa guzel olur.

3 ü de mutlu etmedi. Hala eski futbolcu abilerden medet umuyoruz.

Ne gibi antrenörlük birimleri var anlamadım.

Tugay ve Bülent Ünder yardımcı olabilirlerdi.

bence ayıp olmaz,acıkcası tugay beni hayal kırıklığına uğrattı,kenarda resmen etkisiz eleman gibiydi,ne hagiye nede ündere en ufak bir müdahelesi olamadı

Bunu nasıl tespit ettiniz? Yani bilemeyiz ki. Belki uyarıyordu, yanlışları söylüyordu. Eğer Ünder yada Hagi bir takım şeyleri doğru yapsa, Tugay sayesinde mi oldu diyecektik. Hayır gerçekten anlamaya çalışıyorum seni. Mesela daha fevri hareketlerde mi bulunması lazımdı, yada el kol hareketi falan mı yapmalıydı, yada suratı asık mı oturmalıydı? Yani Tugay nasıl davransaydı senin düşüncen değişirdi diye düşünüyorum da, bulamıyorum.:allaalla6vr:

Görende sahaya çıkcak Vedat oynayacak sanır..Belki iyi antrenördür :)

Belki iyi antrenördür fakat belki lik bir opsiyonumuz yok. Bence 3 ünede gerek yoktu.

Hasan la Vedat futbolculara dalmasında bitirim abiler.

Besbelli yine takımdaki abi eksikliğini kapatmak için yapılan işler. Bir kurtulamadık şu işlerden.

yeni malatyaspor da calisirken vedat feneri kupada yenmisti.

Üst Alt