Fatih Terim'in Yardımcıları Belli Oldu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim'in Yardımcıları Belli Oldu

İşte Terim'in yardımcıları

Bugün Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar A.Ş'den, Kamuyu Aydınlatma Platformuna gönderilen yazıyla birlikte takımın başında olduğu kesinleşen Fatih Terim yardımcılarını açıkladı.

20.5.2011 - 14:14

Fatih Terim'in yardımcılığını Galatasaray'da uzun yıllar emek veren ve başarayı imza atan eski fubolcular.

HASAN ŞAŞ-ÜMİT DAVALA-VEDAT İNCEEFE

https://www.santrahaber.com/haber/Iste-Terim-in-yardimcilari/53396

Cevap: Fatih Terim'in Yardımcıları Belli Oldu

Hasan Şaş hırsı, Ümit Davala tekniği, Vedat İnceefe efeliği futbolculara aşılar. Hayırlı olsun.

İşte Terim'in yardımcıları

İşte Terim in yardımcıları

Bugün Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar A.Ş'den, Kamuyu Aydınlatma Platformuna gönderilen yazıyla birlikte takımın başında olduğu kesinleşen Fatih Terim yardımcılarını açıkladı.

20.5.2011 - 14:14

Fatih Terim'in yardımcılığını Galatasaray'da uzun yıllar emek veren ve başarayı imza atan eski fubolcular.

HASAN ŞAŞ-ÜMİT DAVALA-VEDAT İNCEEFE

İşte Terim in yardımcıları

Henüz KAP'ta yayınlanmadı bu bildirim, ama doğruysa özellikle Hasan Şaş'ın teknik kadroda olması beni sevindirdi.

h.sas tamamda....ümit ve vedat ne ayak?

yani acik konusmak gerekirse ben daha fazla uzman adam beklerdim.

1 adim ileri gidiyoruz, 5 adim geri!

Altyapının başına geçer belki tekrar.

Bende öyle tahmin ediyorum ama, futbolcuları çok iyi motive ediyordu. Özellikle Ümit Davalaya yapılan haksızlığın ardından tekrar geri dönmesi beni çok sevindirdi. Ayrıca Hasan Şaş'a da çok sempatim vardır. Yani Vedat yerine, Tugay olabilirdi sanki...

Galatasaray ruhunu taşıyan, mağlubiyete tahammülü olmayan çok hırslı insanlardır.

Hoca'nın tercihlerine saygılı duyalım.

Resmi açıklama yok ama büyük ihtimal bunlarmış.

Üst Alt