Fatih Terim'in Yardımcısı Elmander Olacak - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim'in Yardımcısı Elmander Olacak

Kalplerdeki yeri ayrıdır. Fatih Terim'in yanında değerli bir yardımcı olabilir. Buyursun gelsin Ulu Johan, başımızın üstünde yeri var. :hat:

WGJgyY.jpg

Fatih Terim: Yardımcılarım konusunda Taffarel'le konuşuyorum, onu bitirmeye çalışıyorum. Yerli yabancı, Galatasaray'a hizmet etmiş, benimle beraber yürümüş birçok değerli arkadaşımızı getirmeyi düşünüyorum

Hoca'nin aciklamalarindan anladigim kadariyla kaleci antrenoru ve 2 yardimci antrenor disinda milli takimda uyguladigi (nihat,tumer,tuncay) takimla birlikte calisacak yardimcilar da ariyor galiba

Yardimcilari dogru secmekte fayda var,milli takimda yasanan sorunlarin nedeni yardimcilardan kaynakliydi

Yardımcı T.D. seçimler de tecrübe ye bakılmiyor herhalde?

Elmander güzel bir seçenek olur.. takımın 'harmony" için

Elmander, Gökhan zan, Drogba, ujfalusi, kewell , Necati, ileriki zamanlarda melo ve sneijder... Bu isimlerin çoğu taraftarın sevgilisi oldu çoğu çok iyi Galatasaraylıdır aynı zamanda. Böyle adamların tutkunlarını değerlendirmek lazım. Özellikle Drogba gibi adamlar prestij açısından da iyi ve çoğu da kulübe gerek antrenör gerek yardımcı vs olarak yakışacak isimler. Hoca doğru işler yapıyor

[device_name] cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

yardımcı seçilirken kulübe katkı yapmış sevilen karakterli eski futbolcuların seçilmesi elbette güzel ama Galatasaraya gelecekte hocalık yapma potansiyeli de taşımalı. o kadar yardımcı oldu geçmişte Fatih hocanın ayrılmasıyla silinip gittiler. mesela Hasan Şaş antrenörlük bile yapmıyor. biz zorla antrenör yapmaya çalışıyoruz. ilginç geliyor bana.

yardımcı seçilirken kulübe katkı yapmış sevilen karakterli eski futbolcuların seçilmesi elbette güzel ama Galatasaraya gelecekte hocalık yapma potansiyeli de taşımalı. o kadar yardımcı oldu geçmişte Fatih hocanın ayrılmasıyla silinip gittiler. mesela Hasan Şaş antrenörlük bile yapmıyor. biz zorla antrenör yapmaya çalışıyoruz. ilginç geliyor bana.

Levent hoca var o dediğin kontenjandan hoca onu yetiştiriyor geçen yıl adanaya yolladı pek beceremedi ama takım küme düştü. Şimdi bizde çalışacaklar tekrar beraber. Hasan veya elmanderde moral motivasyon oyunculara destek yönünden yardımcı olacaktır.

Üst Alt