Fatih Terim'in Yeni Gözdesi!


Geçen sezonun sonlarına doğru büyük bir çıkış yapan ve milli takıma kadar yükselen genç savunma oyuncusu için Galatasaray kesenin ağzını açıyorfatih-terim-in-yeni-gozdesi-1704369.Jpeg
Haberin devamı GSC Portal'da!
 
Cevap: Fatih Terim'in yeni gözdesiBizi Servet, Gökhan, Balta, Çağlar ve Sabriden kurtaracak yönetime 5 yıl amme hizmeti yaparım. Eskiden Hakan Ünsal, Ergün Pembe, Popeescu, Flipescu, Capone, Peres, Fatih Akyel, Bülent Korkmaz larla oynarken bugün oynadığımız adamlara savunmacılara bak. İşte bu yüzden kadrolardan biri Avrupada söz sahibi olurken diğeri geçen sene 8. oldu.
 
Cevap: Fatih Terim'in yeni gözdesiBursa'nın satacağını zannetmiyorum. Satarsalar 5-6 milyon avro isteseler bile verilip alınmalı. 10 yıl defans sıkıntısı çekmeyiz alırsak.
 
Cevap: Fatih Terim'in yeni gözdesiDün Trt de G.Antep-Sivas maçını izlerken gözüme Dany takıldı.Adam gerçekten kalite.Koy Ujfa'nın yanına al sana taş gibi defans.Soğukkanlı,teknik.Özellikle baktım top şişirmiyor Ujfa gibi sakin.Çok işimize yarar.Tabi Serdar Aziz de yarar ama Bursa vermez bence.
 
Cevap: Fatih Terim'in yeni gözdesiBursayı satarız Serdarı satmayız diyordu taraftarlar, yönetimi bilmiyorum. Bencede satılma ihtimali yok. Tabi bazen para bizi şaşırtabiliyor :)Bursa'nın satacağını zannetmiyorum. Satarsalar 5-6 milyon avro isteseler bile verilip alınmalı. 10 yıl defans sıkıntısı çekmeyiz alırsak.
 
Cevap: Fatih Terim'in yeni gözdesiDany benimde çok beğendiğim bir savunmacı. Servet + Gökhanı üstede bir miktar para verelim Dany i bize versinler ben fit olurum.Dün Trt de G.Antep-Sivas maçını izlerken gözüme Dany takıldı.Adam gerçekten kalite.Koy Ujfa'nın yanına al sana taş gibi defans.Soğukkanlı,teknik.Özellikle baktım top şişirmiyor Ujfa gibi sakin.Çok işimize yarar.Tabi Serdar Aziz de yarar ama Bursa vermez bence.
 
Cevap: Fatih Terim'in yeni gözdesiVala bizde cok istiyoruz Serdar Aziz'i Terim.. :)Alınırsa cok yararlı olur ilaçç gibi gelir o stopere..:)
 
Cevap: Fatih Terim'in yeni gözdesi100 tane böyle başlık var Fanatik vs. de Fatih Terimin yeni gözdesi falan bu adamın kaç gözdesi var ?
 
Cevap: Fatih Terim'in yeni gözdesiGeleceğe dönük çok iyi bir hamle olur. Gözü kara bir oyuncu. Şu hali bile bizim stoperlerden iyi.
 
Ara transfer sezonunda yerli oyuncu rotasyonunun kalitesini arttırmak isteyen Fatih Terim Bursaspor'un genç yıldızı Serdar Aziz'in transfer edilmesini istiyor.Kurt teknik adam Terim, yönetime yabancı bir oyuncu için yüksek ücret ödeneceğine Serdar Aziz transfer edilsin şeklinde görüş bildirdi ve yönetimden de olumlu bir şekilde karşılık gördü.1990 doğumlu genç stoper Serdar, Ümit Milli takımımızın da formasını giyiyor. Serdar'ın ayrıca kısa sürede A Milli takımın da sürekli oyuncularından biri olacağı düşünülüyor.Medyaspor
 
Cevap: Fatih Terim'in yeni gözdesis.aziz iyi servet veya gökhanla takası gerçekten düşünmeliyiz. bursanın serveti isteyebileceğini düşünüyorum
 
Üst Alt