Fatih Terim'in Yeşil Formalıları | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim'in Yeşil Formalıları

Galatasaray.org daki resimlere baktığımda, Fatih hocanın takımı ikiye ayırdığı, ve çift kale yaptırdığı resimler gözüküyor. Burda ilginç olan şey ise, ayrılan takımlardaki güç eşitsizlikleri ve bu da ben de Fatih Terim'in "şimdilik" kafasındaki 11'i gösteriyor bence. Kamp günlüğünden siz de bakabilirsiniz yeşil yelekli oyunculara, Ben yazıyım gördüklerimi

----------------resimlerden göremedim:)-------------------

sabri-------ufffff-------------------servet---------baltaa

kazım---------Selçuk-------------culio------------arda

----------------Elmander-----------Baros-----------

Cevap: Fatih Terim'in Yeşil formalıları

B_10557_b.jpg

Cevap: Fatih Terim'in Yeşil Formalıları

Gecen seneden pek bir farki olmiyan bir kadro. Bu kadro ya 5 transfer lazim, acik ve net.

Galatasaray.org daki resimlere baktığımda, Fatih hocanın takımı ikiye ayırdığı, ve çift kale yaptırdığı resimler gözüküyor. Burda ilginç olan şey ise, ayrılan takımlardaki güç eşitsizlikleri ve bu da ben de Fatih Terim'in "şimdilik" kafasındaki 11'i gösteriyor bence. Kamp günlüğünden sizde bakabilirsiniz yeşil yelekli oyunculara, Ben yazıyım gördüklerimi

kazım---------Selçık-------------culio------------arda

Şu anda çıkabileceğimiz en iyi 11 bu bence de.

Sağ açık, sol bek, stoper, kaleci, forvet, yedek sağbek, biri yedek olmak üzere 2 orta saha. En az 7-8 transfer lazım ama neredeeee

Galatasaray.org daki resimlere baktığımda, Fatih hocanın takımı ikiye ayırdığı, ve çift kale yaptırdığı resimler gözüküyor. Burda ilginç olan şey ise, ayrılan takımlardaki güç eşitsizlikleri ve bu da ben de Fatih Terim'in "şimdilik" kafasındaki 11'i gösteriyor bence. Kamp günlüğünden siz de bakabilirsiniz yeşil yelekli oyunculara, Ben yazıyım gördüklerimi

kadroya bak, cay demle.

ne umduk ne bulduk :eek:

Galatasaray.org daki resimlere baktığımda, Fatih hocanın takımı ikiye ayırdığı, ve çift kale yaptırdığı resimler gözüküyor. Burda ilginç olan şey ise, ayrılan takımlardaki güç eşitsizlikleri ve bu da ben de Fatih Terim'in "şimdilik" kafasındaki 11'i gösteriyor bence. Kamp günlüğünden sizde bakabilirsiniz yeşil yelekli oyunculara, Ben yazıyım gördüklerimi

Servet,balta gönderilmeli.Baros soru işareti ne zaman sağlam olduğu belli değil.Kazım oranın 1.oyuncusu değil alternatifi olmalı.Kaleci transferi de bitsin artık.Selçuğun yanına da birisi lazım.Senin yazdığın kadro geçen seneden 2 kişi farklı,geçen seneden ne farkımız kaldı.Biri stoper (ujfalusi)diğeri orta saha(selçuk) oyunun skorunu değiştirebilecek oyuncu lazım bize.

88 tane transfer lazım bu kadroya açık ve net. Yapılacak 88 transferin de hepsi ilk 11 olması lazım başka türlü şampiyon olamayız. Bank Asya'da küme düşer şu kadro ayrıca.

---------Ufuk---------

Sabri---Neil---Servet---H.Balta

--------Cana-------Ayhan( sonradan gelen Culio)------

Kewell(Kazım)---Misimovic(Elano)--Arda ( Pino)

-------------Baros-------------

geçen seneden çok mu iyi bir kadro ? bence HAYIR

Siz kadroya baktınız ama ben dizilişe daha çok dikkat ettim. Kesin çizgilerle 4-4-2 oynayacağız gelecek sene sanırım.

Ayrıca karşı takımda Emre Çolak ve Ceyhun'u gördüm, karşı takım da 4-4-1-1 oynuyor sanırım.

Iyimser düsünmeye calisan arkadaslara da selamlarimi yolluyorum.

Hatalar, ders cikarmak icin vardir benim gözümde.

Ama toplum olarak cikaramiyoruz. Hatalari iyi analiz edemiyoruz.

Bu kadroya güvenen arkadaslar sezon icersinde hayal kirikligina ugramaz umarim.

Tabi kadro böyle kalirsa.

Fatih Terim Servet'i ve H.Balta'yı banko oynatacaktır maalesef.Bu bölgelere adam istememiştir.

Kaleye Muslera gelir.Orta sahadan Culio gider.

Üst Alt