Fatih Terim'in Younes Belhanda Kararı Belli Oldu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim'in Younes Belhanda Kararı Belli Oldu

younesbelhanda_16_9_1536321582.jpg

Trabzonspor maçında gördüğü kırmızı kart nedeni ile 3 maç ceza alan Younes Belhanda için karar verildi.

Trabzonspor ile deplasmanda oynanan mücadelede gördüğü kırmızı kart sonrasında teknik direktör Fatih Terim ve taraftarlardan büyük tepki çeken Younes Belhanda'nın cezası belli oldu. TFF'den 3 maç ceza alan Faslı yıldız için karar verildi.

Galatasaray Haber: Fatih Terim, Younes Belhanda'ya ne ceza verecek?

Trabzonspor maçında rakibine yaptığı sert faul sonrasında tepkileri üzerine çeken ve TFF'den 3 maç ceza alan Belhanda'ya Galatasaray Kulübü esktra bir para cezası kesmeyecek. Fatih Terim'in oyuncusu ile konuşarak "Artık bu son olsun. Bir daha takımını yalnız bırakmanı istemiyorum" diyerek yaptığı uyarı, sert konuşmanın ardından Galatasaray yönetimine para cezası verilmesi için bir talepte bulunmadığı öğrenildi.

''BU SON OLSUN''

Galatasaray yönetimi ile teknik heyetin Belhanda'ya para cezası verilmesi konusunda bir görüşme yapmadığı öğrenildi. Terim'in ciddi şekilde uyardığı ve ‘Bu son olsun' ifadesini kullandığı Younes Belhanda'ya para cezası verilmeyeceği belirtildi.

Futbol Arena

Şimdi saat sensizin ertesi
Yıldız dolmuş gökyüzü ayaydın
Avutulmuş çocuklar çoktan sustu
Bir ben kaldım bir ben kaldım
Tenhasında gecenin avutulmamış ben
Şimdi gözlerime ağlamayı öğrettin ki bu yaşlar
Utangaç boynunun kolyesi olsun
Buda benim sana buda benim sana ayrılırken hediyem olsun

Soytarılık etmeden güldürebilmek seni
Ekmek çalmadan
Doyurabilmek ve haksızlık etmeden doğan güneşe bütün
Aydınlıları içine süzebilmek gibi mülteci isteklerim oldu
Arasıra biliyorsun
Şimdi iyi niyetlerimi bir bir
Yargılayıp asıyorum
Bu son olsun bu son olsun...

Kerem canbulat : belhandanin sozlesmesinde puan basi 5 bin euro maddesi var ve 75 puan karsiligi 375 bin euro kazandi , ek olarak her 25 puan icin 100 bin euro dan , 75 puan karsiligi 300 bin euro daha aldi

Erol kaynar : yok artik pes yani

Selim soydan : bu anlasmalari yapanlari kulupten ihrac etmek gerekir

Bu son olsun nedir yav ? son filan olmayacak işte ilk zorlu maçta yine takımı yakacak bunu hepimiz çok iyi biliyoruz

Gönderin gitsin devre arasında ...

Nasıl para cezası yok yav, puan kazanınca, şampiyon olunca, maç oynayınca para kazanıyorsa yediği naneler içinde sözleşmesinde madde olması gerekiyor.1 sene de 3.kez kırmızı kart gören adama yaptırım olmuyorsa diğer oyunculara da yol olur nasıl olsa kimsenin birşey dediği yok der adam kafasına göre takılır disiplinsiz hareketler yapar.

“Aptallığın en büyük kanıtı, aynı şeyi defalarca yapıp farklı bir sonuç almayı ummaktır.”

Terim; lütfen aptallık yapma! Lütfen hocam. Bu karaktersiz herifte düzelme olmaz!

Malesef orada da uefa-fifa kuluplerin elini kolunu bagliyor

Disiplin talimatnamesi imzalasalar bile sozlesmede acikca belirtilmedigi surece uygulayamiyorsun

Sozlesmede acik acik yazsa bile futbolcu bunu fifaya tasiyip yine hakli cikabiliyor

Yani mantikli olan aldigi maasa orantilamak filan ama fifada bir barem var , onu gecemiyorsun

Adamin alacagindan kessen bile , fifaya basvurdugunda cok daha azina maruz kalip geri kalani fifa yazisi ile tff den yayin gelirinden kesilerek elde ediyor

Hemen hemen hic bir yolu yok bu cezalari vermenin

Kulupler tamamen savunmasiz

Para cezasını kesebileceğimizi sanmıyorum.Sözleşmesinde öyle bir madde yoktur büyük ihtimal ama oynatmayınca prim alamıyor.Bundan daha güzel ceza olamaz.Geçen sezon primlerden 675 bin euro almış.Bu sezon CL maçları da var ekstra.700'ü geçer full oynarsa.Bunu 200 bin seviyesine düşürmek lazım eğer kalacaksa.Artık ilk 11'de hiç olmamalı.Satılması için arada bir sonradan girmeli.

Valla bu iş sıktı artık bu herif tüm bu hiyarliklarina rağmen bir şey olmamış gibi ilk 11e devam ederse terim sempatim hızla eksilere iner körü körüne destekte bir yere kadar

Üst Alt