Fatmagül'ün Suçu Ne? | Perşembe | 20.00 | Kanal D - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatmagül'ün Suçu Ne? | Perşembe | 20.00 | Kanal D

Cevap: Fatmagül'ün suçu ne?

Neco o nasıl bi anlayıştır akadaş , sen sevgiline dışarı çıkma yasağı mı koyucan :eek:

Orman değildi ya sahilde , nişanlısını uğrlamak için gidiyor nerden bilsin 4 tane pez... orada içkili olucağını , bide koyde yasiyor kiz herkez herkezi tanir , kimse bisey yapmaz ....

Şu dekolte giyen birine tecavüz edilince suça ortak olur diyen öğretim üyesi vardı ya ona dönmüş ormana giderse suçlu.:)

Yahu su mustafa'da bütün güzel kizlari ayarliyor, birde sözde ask acisi yasayan ve masum olan o.

Asu'dan sonra simdi bir de meltem'i öptü. :sopa:

Kesin onuda ayqrlayacak. Meltem'de bekar Ve tanimadigi erkegin evine mini etek ile giriyor. Resmen davtiye cikardi.

Bana bir denk gelecktiki....:asd:

aslinda bu basroldeki kiz hosuma gidiyor

cok pis giyiniyor bu filmde, coban gibi giyiniyor ama genelde cok hos bir kiz

Yaw yapmayın, alt tarafı sosyal sorumlulukları olan bir Türk dizisi,

fazla büyütmeye gerek yok, hoşça vakit geçirin, zevk almaya bakın.

Galatasaray maçının TEVE 2’de yayınlandığı haberini alınca kanalı kontrol ettim yerinde mi, sağlam mı diye... Fatmagül’ün Suçu Ne? dizisini gördüm. Dizinin sadece ilk bölümünü izlemiştim; müziğini çok beğenirdim.

Şimdi müziği dinlemek için YouTube’de jeneriği izlerken karşıma malum tecavüz sahnesi çıktı. Şu izlenme sayısına bakar mısınız! 30 milyona yaklaşmış. Ben bugüne kadar bir dizi sahnesinin bu kadar izlendiğini hatırlamıyorum!

Üst Alt