FB Acıbadem Finalde!


Öncelikle belirtmek istiyorum konuyu açacak başka yer yoktu. Yanlış açmış olabilirim.Bugün Fransa'da yapılan İndesit Avrupa Şampiyonlar Ligi Finalinde FB ACıbadem Fransa'nın Cannes takımını 3-2 mağlup etti ve adını final yazdırdı. Gerçekten müthiş bir maçtı ve Fransa'da Türkiye'yi temsil eden FB Acıbadem'i kutluyorum. İnşallah kupayla dönerler İstanbul'da.Tebrikler FB Acıbadem.. :)
 
Cevap: FB Acıbadem Finalde!şakamısın sen birader nesini tebrik ediyosun febenin. insallah kaybederler finali
 
Cevap: FB Acıbadem Finalde!Türk Sporu bölümüne açılabilirdi.

Fenerbahçe kendisine oranla zayıf olan rakibine karşı çok zorlandı. Finalde İtalyanlar karşısında işleri zor. Bu günkü gibi oynarlarsa hiç şansları yok.
 
Cevap: FB Acıbadem Finalde!banane ya bahsedilen takım fenerbahce ve bizler Galatasaraylıyız , sarı laciverdi tebrik edip basarılar dilemekde ne saçmalıktan başka bişey değil
 
Cevap: FB Acıbadem Finalde!İtalyanlar gerçekten voleybol'un anavatanı gibi birşey.İtalyan takımına karşı şansları zor.Umarım yenilirler.
 
Cevap: FB Acıbadem Finalde!fenerbahce_acibadem.jpg
=
turk_bayragi.gif
Anlamışındır İnşallah. :)
 
Cevap: FB Acıbadem Finalde!Başarı dileyen arkadaşlara... Uefa kupasından elendiğimiz gün Televizyonda Kahkahalar atan Fenerbahce eski yöneticisi Ömer Çavuşoğlunu izlemelerini öneriyorum...İnşallah elenirler...
 
Cevap: FB Acıbadem Finalde!Başarı dileyen arkadaşlara... Uefa kupasından elendiğimiz gün Televizyonda Kahkahalar atan Fenerbahce eski yöneticisi Ömer Çavuşoğlunu izlemelerini öneriyorum...İnşallah elenirler...Sen bunu yaparak onların düştüğü duruma düş o zaman. Orada Türk Bayrağı dalgalanacak. Ben tebrik ediyorum. İnşallah kupayı alırlar.
 
Cevap: FB Acıbadem Finalde!ılk kupalar her zaman bızımdır :Drahat oln fınalde kaybederler demedi deme ibrahim :D
 
Cevap: FB Acıbadem Finalde!İnşallah alamazlar. Voleyboldan hiç anlamam. Finaldeki rakipleri güçlü mü? Bunlar kupayı alacakmış gibi havaya girdiler.
 
Cevap: FB Acıbadem Finalde!1) Yarın Fenerbahçe taraftarı İtalyanlardan fazla olacaktır.

2) Fenerbahçe çok havaya girdi. Gitti denen maçı çevirdi çok moralliler.Fenerbahçe'nin finalde şansı yüksek. %51 Bergamo %49 FBA
 
Üst Alt