FB Acıbadem Finalde!

Öncelikle belirtmek istiyorum konuyu açacak başka yer yoktu. Yanlış açmış olabilirim.

Bugün Fransa'da yapılan İndesit Avrupa Şampiyonlar Ligi Finalinde FB ACıbadem Fransa'nın Cannes takımını 3-2 mağlup etti ve adını final yazdırdı. Gerçekten müthiş bir maçtı ve Fransa'da Türkiye'yi temsil eden FB Acıbadem'i kutluyorum. İnşallah kupayla dönerler İstanbul'da.

Tebrikler FB Acıbadem.. :)

Cevap: FB Acıbadem Finalde!

şakamısın sen birader nesini tebrik ediyosun febenin. insallah kaybederler finali

Türk Sporu bölümüne açılabilirdi.

Fenerbahçe kendisine oranla zayıf olan rakibine karşı çok zorlandı. Finalde İtalyanlar karşısında işleri zor. Bu günkü gibi oynarlarsa hiç şansları yok.

banane ya bahsedilen takım fenerbahce ve bizler Galatasaraylıyız , sarı laciverdi tebrik edip basarılar dilemekde ne saçmalıktan başka bişey değil

İtalyanlar gerçekten voleybol'un anavatanı gibi birşey.İtalyan takımına karşı şansları zor.Umarım yenilirler.

fenerbahce_acibadem.jpg
=
turk_bayragi.gif

Anlamışındır İnşallah. :)

Başarı dileyen arkadaşlara... Uefa kupasından elendiğimiz gün Televizyonda Kahkahalar atan Fenerbahce eski yöneticisi Ömer Çavuşoğlunu izlemelerini öneriyorum...

İnşallah elenirler...

Başarı dileyen arkadaşlara... Uefa kupasından elendiğimiz gün Televizyonda Kahkahalar atan Fenerbahce eski yöneticisi Ömer Çavuşoğlunu izlemelerini öneriyorum...

İnşallah elenirler...

Sen bunu yaparak onların düştüğü duruma düş o zaman. Orada Türk Bayrağı dalgalanacak. Ben tebrik ediyorum. İnşallah kupayı alırlar.

ılk kupalar her zaman bızımdır :D

rahat oln fınalde kaybederler demedi deme ibrahim :D

İnşallah alamazlar. Voleyboldan hiç anlamam. Finaldeki rakipleri güçlü mü? Bunlar kupayı alacakmış gibi havaya girdiler.

1) Yarın Fenerbahçe taraftarı İtalyanlardan fazla olacaktır.

2) Fenerbahçe çok havaya girdi. Gitti denen maçı çevirdi çok moralliler.

Fenerbahçe'nin finalde şansı yüksek. %51 Bergamo %49 FBA

Üst Alt