FB Logosunun Anlamı(Galatasaray'a Fransız Diyenlere) | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

FB Logosunun Anlamı(Galatasaray'a Fransız Diyenlere)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AtfYm2MCIAMIvDL.jpg:large

Cevap: FB Logosunun Anlamı(Galatasaray'a Fransız Diyenlere)

beyler bence bazı konuları hiç tartışmayalım. Milliyet,Din, Etnisite, Mezhep vb.. bu kutsal olguları tartışmalara katmayalım.

Fenerliler bize '' fransızların takımı '' dediler, '' pkklı '' dediler ama biz onlar gibi olmayalım .. Bize yakışmaz.

Off Ersin Erenmiş.Nereden çıktın da geldin gene.:)

Hoşgeldin,bakalım bu sefer ne kadar dayanabileceksin,gel gel,severim seni ben.:)

2006'dan beri forumdayım,Fenerbahçeliyim,amacımız sizi çökertmek.Bir git Ersin Eren nolur.:)

bize fransız diyen kim ? çoluk çocuk,ne yani onların seviyesinemi inelim ?

2006'dan beri forumdayım,Fenerbahçeliyim,amacımız sizi çökertmek.Bir git Ersin Eren nolur.:)

Özelden yazdıkların diğer nickimde kaldı. Yoksa yine dökerdim çamaşırlarını ortaya. :) Neyse, takıl bakalım. Fb ile ilgili ağzın boş durmaz, kendini ele verirsin tekrardan.

yok birader logodaki yeşillik bildiğin maydonos :D

Özelden yazdıkların diğer nickimde kaldı. Yoksa yine dökerdim çamaşırlarını ortaya. :) Neyse, takıl bakalım. Fb ile ilgili ağzın boş durmaz, kendini ele verirsin tekrardan.

Tam zamanında geldin vallahi,sıkıntıdan ölecektim.Hadi dök çamaşırlarımı da eğleneyim biraz.:)

Ersin Eren'in açtığı konular 10 dakika yaşamıyorki zaten,seviye hep böyle.:)

Ali Samiyen'in ve Galip Kulaksızoğlu'nun kemiklerini sızlatmayın. Kaş yapayım derken, göz çıkarıyorsunuz. Bari bilmediğiniz konulara girip, halt yemeyin.

Kilit hak eden başlık diye buna derler.

Tam zamanında geldin vallahi,sıkıntıdan ölecektim.Hadi dök çamaşırlarımı da eğleneyim biraz.:)

Bu hesabımda seninle ilgili bir bilgi yok dediğim gibi. Fakat "fb'liyim" dediğin özel mesajlarını yıllar önceden yayınlamıştım buralarda. Hatırlayan olacaktır eskilerden. ;)

Tüm Fenerbahçe camiası bunu konuşuyor Ersin Kardeş bilinmeyen bir sırrı çözdün,ayaklandı herkez.:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt