FB Taraftarı Dün Miting Yaptı | Bizde Eğlence Sürüyor - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

FB Taraftarı Dün Miting Yaptı | Bizde Eğlence Sürüyor

Cevap: Fenerbahçe taraftarı mitinge hazırlanıyor

allah akil fikir versin

aslinda bunlar miting duzenleyib Azizi aforoz etmeleri lazim belki Sahislarla Kurumlar ayni tutlmaz soylemini yaymalari lazimdi

iste Sikenin Serefsizligin tarafini savunuyorlar

hakikaten entersan bir vakka iyiki Adnan Polat boyle bir olaya karismamis hic kimse Galatasaraydan buyuk degildir ona yapacaklarimi yazacaklarim belliydi

Galatasaray taraftarinin cogunlununda boyle dusundugune eminim

ha dersiniz ki Azize onlar icin basarili bir baskaniydi Polat oyle degildi

Valla Polat donemindeki basarisliga fazla uzulmuyordum 15 ocaktaki konusmasindan sonra adamdan NEFRET etdim

Allah belanı versin MAA! Yapmadığın döneklik kalmadı. etik kurulu raporunda şike var dedi gene kıvırdın, uefa karar verin dedi sene sonunu beklemeyin dedi ne yaptın ettin ikna ettin. Şimdi herkesi boş yere sokaklara döküyorsun, armasını savunsalar bişey yok ama çıkıpta aziz başkan diyecekler gene.

aziz suçsuz yha :D geçeceksin tam karşılarına soracaksın kaçınız iddanameyi okudu kaçınız ek klasörleri okudu diye 2 tane çıkarsa bişey bilmiyorum bi faik okumaya çalışmıştır, sıkılıp çömez avukatlara okutmuştur. O kadar diğerleri zevzekliğe gidiyor işte. Yok arkadaş şeytan yokluyor işte gidip ses sitemine gireceksin nasıl olsa kablosuz mikrofon kullanılacaktır vereceksin bank asya müziğini sonra bak makaraya. İbret için yapacaksın. Yapılabilir beyler elektrik-elektronik, bilgisayar mühendisleri göreve :D

Cevap: Fenerbahçe Taraftarı Miitinge Hazırlanıyor

mitinge sizip kalabiligin ortasinda souness dan aldigim GALATASARAY bayragini acacagim. #antukafasi. (tum haklari emre kaana aittir.)

Cevap: Fenerbahçe Taraftarı Mitinge Hazırlanıyor

ne için yapacaklar bu mitingi ?

daha fazla şike mi talep edecekler devletten?

ya anlamıyorum kardeşim vallahi biri bana anlatsın ya. bu insanlar neden hangi amaçla toplanabilir hala toplumun içine çıkıp neyin rolünü kesecekler ? bunlarda insanlık adalet şeref onur haysiyet namus duygusu yok mu?

Herkes haksız yani bunlar mı haklı? Konuşması gereken en son topluluk bunlar olduğu halde haklı olanlardan daha çok ses çıkarıyorlar.

Ultraslan keşke çıkıp gitse oralara. En azından polis gelir her iki tarafıda dağıtır. Onlarda çıkıp konuşamazlar.

Etik kurulun yeni raporunu etkilemeye çalışacaklar güya. Adamlar bunlara bakıp içleri parçalanacak falan....Poz yapacaklar yani. Yoksa hepsi biliyor şike yapıldığını.

Bomba ihbari süper olur aslinda :D

Polisi arayacaksin diyeceksin ki, "Benim bir Trabzonsporlu/Besiktasli arkadasim , oraya bomba yerlestirdi, intikam almak istiyormus"

Bedri Baykam'dan sonrasını okumadım.Nerde angut varsa toplamışlar gene :)

Büyük darbe alan saygınlıklarını iyice yerlerde süründürecekler..Artık fb'yi tutmak isteyen cocuklara amcaları dayıları ne yapacaksın şu şikecileri diye telkinde bulunuyorlar..

gözümden düştün bedri baykam

oha lan uğur dündar da katılıyormuş şike mitingine büyük olaylar çıkmasını arzu ediyorum :asd:

Bu Hakan YILMAZ, benim ortaokul yıllarımda televizyonun başına koşarak geçmeme sebep olan ''Ayrılsak da Beraberiz'' dizisindeki Hakan YILMAZ mı? Ben diyecek bir şey bulamıyorum. Vatandaşın gözünde bu kadar değerli sanatçıyken sen eğrisini doğrusunu düşünmeden böyle işlere kalkışıyorsun ve senin dahil olduğun değerli bir yapıt bile soğuk geliyor bana umarım bunu okursun Hakan Yılmaz sen belki bir kaç milyon fenerlinin yalandan sevgisini kazanacaksın ama bir vatandaşının gerçek saygısını kaybettin. Gerçekten şoktayım.

Üst Alt