FC Barcelona Takip Başlığı - Sayfa 117 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

FC Barcelona Takip Başlığı

Hocayı değiştirip kadroda ciddi revizyona gitmeleri gerekiyor.. Özellikle orta saha çok berbat, yedek oyuncu kadrosu Real'e nazaran inanılmaz zayıf. Roma deplasmanında 3-0 geridesin ve girip oyunu değiştirecek bir oyuncun yok. Dembele alındı ama elde patladı. Sene sonu paraya kıymaları lazım.

Yok Semedo, Alcacer, A. Gomes filan, ne lan bunlar. 'Messi-Suarez 1-2 gol atar inş' düşüncesi ile şl deplasmanına mı çıkılır. Elenirsin böyle, iyi oldu ders olsun.​

2015-16, 2016-17, 2017-18 son 3 sezondur CL de çeyrek final oynamışlar sadece.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Barça ve Messi donemi resmen bitmistir realdasim.

Bu kekolar bu tarz kritik maclarda senelerdir orta sahada rakiplerine fizik olarak eziliyorlar ve bunun farkında değiller. Psg, real maclari ve izledigim kadariyla dunku macin ilk yarisi. Orta sahaya savasci, güçlü adamlar almadıkça bu seviyelerde takılmaya devam ederler.

Ne de cabuk unutmussun

messis-iconic-celebration-vs-real-madrid-front-view.jpg

Vatan haini Katalanlari ben de sevmem ama La Liga puan durumuna ve Aralik'taki Bernabeu'daki Real-Barca macina bir bak

Ne de cabuk unutmussun

messis-iconic-celebration-vs-real-madrid-front-view.jpg

Vatan haini Katalanlari ben de sevmem ama La Liga puan durumuna ve Aralik'taki Bernabeu'daki Real-Barca macina bir bak
Yerel ligi umursamıyorum. Ikisinden biri şampiyon oluyor zaten. Uc senedir çeyrekten öteye gidemeyen bir takim var ortada. Demek ki bir şeylerin sonuna gelinmiş. Ki bu dönemde Realin üç cl kupası var( bu sene de garanti).

Messi dünya kupasında ikinci turda elenince futbolu bırakabilir ha şimdiden hazırlayın kendinizi.

Bu kekolar bu tarz kritik maclarda senelerdir orta sahada rakiplerine fizik olarak eziliyorlar ve bunun farkında değiller. Psg, real maclari ve izledigim kadariyla dunku macin ilk yarisi. Orta sahaya savasci, güçlü adamlar almadıkça bu seviyelerde takılmaya devam ederler.

Dünyanın en iyi oyuncusu CR7 bu yıl da CLyi kazandırarak triple yapacaktır.

GSCimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Dünyanın en iyi oyuncusu CR7 bu yıl da CLyi kazandırarak triple yapacaktır.

GSCimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Hic suphesiz ki dünya kupasını da portekizimize kazandıracaktır.

Yerel ligi umursamıyorum. Ikisinden biri şampiyon oluyor zaten. Uc senedir çeyrekten öteye gidemeyen bir takim var ortada. Demek ki bir şeylerin sonuna gelinmiş. Ki bu dönemde Realin üç cl kupası var( bu sene de garanti).

Messi dünya kupasında ikinci turda elenince futbolu bırakabilir ha şimdiden hazırlayın kendinizi.

Bir Real hayraninin islak ruyasi gibi olmus ustad.

Ne yazik ki bu adamdan oyle kolay kurtulamayacaksiniz.

Benim Barça sevgimi yaratan takım... Dani Alves-Pique-Puyol-Abidal,Busquets-Xavi-İniesta-Messi-Eto'o-Henry..

O kadrodan geriye Busquets,Pique ve Messi kaldı. Sadece bana göre değil futbolla ilgilenen hemen herkesin tarihin en dominant takımı dediği kadroydu.

İniesta'da o kadronun en özel isimlerindendi. Chelsea'ye attığı son dakika golünü asla unutamam.

Zaten Coutinho var,2-3 transfer ile yine çok güçlü olurlar. Hatta sadece Coutinho oynasa yine finale çıkarlardı.
Yedeklerin ve orta sahalarının zayıf olduğu fikrine katılıyorum.Realle arasındaki fark hem orta saha hem yedekler hem de açıkçası şans faktörü.Gerçekten,bazen reali izlediğimde fener aklıma geliyor.Birşey oynadıkları yok,rakipler kaçırır filan ama golü atarlar.Realin de kilit ismi kesinlikle Ramos.Adamın oynamadığı her maçta yenilmeye aday bir takım.

Üst Alt