FC Barcelona Takip Başlığı - Sayfa 126 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

FC Barcelona Takip Başlığı

Gecen sezon 433 oynadiklarini gormedim, Dembele 11de basladigi maclarda veya sonradan girdigi maclarda devamli sag kanatta oynadi, Neymar'in yerine oyuncu da almadilar, 442 ileride Messi-Suarez, sagda Dembele/Malcom, solda Coutinho muht oynar
Coutinho,Dembele, Messi, Suarez 4lüsüne döndüklerinde 4-2-3-1e evriliyordu oyunları. Bunlardan 1i yoksa da 4-3-3 oynuyorlardı

İlk yarı oynadıkları tam bir 4-4-2 idi zira kanatlarda Denis Suarez, Paulinho,Roberto, Iniesta falan oluyordu.

İç sahada neyse de dış sahada o 4lü ile çıkılmaz maçlara.

Di5BA8FXcAEQQqF

Dun aksam bu saatlerde Roma'ya bekleniyordu, simdi ise Barcelona'da, nereden nereye

Kadro kusursuza yakın oldu. Her bölgenin alternatifleri kaliteli. Özellikle orta sahada rotasyon çok iyi. Barcelona'nın 11 olarak en iyisi tartışmasız 2008-2012 arası dönemdi ve bir daha ulaşılması zor o 11'e ancak genel kadro olarak en iyisi bu kadro.

Her mevkide en az 2 tane sağlam oyuncu var. Artık iş tamamen Valverde'de. Real Madrid'in 3 sene üst üste 3 CL kazanması ve aynı 3 yılda Barça'nın çeyrek finalde kalması sabırları tüketti.

Bu sene ligde şampiyonluk hiç kesmez Barçalıları. Geçen sene tek mağlubiyetli şampiyonluk gelse bile Roma maçının gölgesinde bir sezon oldu.

Garip gelecek ama ben pek umutlu değilim yine.

Coutinho ve Ter Stegen dışında çıkışta olan futbolcuları yok.

Alba ve sürekli bir vasatı olan Busquets'i de ayrı koyarım.

Arthur ve Malcom 1 üst seviyede oynamaya acil adapte olmalı. Vidal fizik problemini biraz çözecektir.

Cidden beğeniyor musunuz bu kadroyu daha doğrusu Barça'nın Vidal hamlesini bence çok gereksiz hamle olmuş.Hiç Barcelona oyuncusu olarak gözümde canlandıramıyorum.

Busquets-Rakitic varken Vidal alacağına git bas parayı Eriksen yada Milinkovic-Savic falan al

Eriksen-Rakitic-Busquets-Coutinho
Suarez-Messi

4-3-3 oynarsan Eriksen hem sağ hem ortada oynar.Milinkovic'e girmiyorum onu Madrid'e kaptıracaklar zaten bu gidişle tam İniesta sonrası çok iyi gelirdi.

Barcelona'dan daha büyük bir hamle bekliyordum açıkçası bunu kanat olarak bekliyordum gelmedi.

Üst Alt