FC Barcelona Takip Başlığı - Sayfa 157 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

FC Barcelona Takip Başlığı

Marca’ya göre Barcelona’nın 2000’li yıllarda hayal kırıklığı yaratan 11’i.

ETysmkDXgAAKfHa
song ve ibra gayet iyiydi oysa

zloid niye acaba
1 sene oynamis sampiyonluk + clde yari f.
gol ve asist de yerinde..???
yerine gelen villa daha dusuk rakamlara haiz
ve ettikleri zarar daha cok

zloid niye acaba
1 sene oynamis sampiyonluk + clde yari f.
gol ve asist de yerinde..???
yerine gelen villa daha dusuk rakamlara haiz
ve ettikleri zarar daha cok
Messi hattrick yaptigi macta (6 gol bile atabilirdi o mac) 2 tane net ceza sahasinda ibraya verdi ikisini de atamadi, kendisine penaltı yapildi ibraya birakti topu gol atsın diye. Ibra bi sey yapmadi barcada, messi adamin itibarını korudu bütün sezon boyunca sonra da saldılar

Riquelme balonunu koymalari iyi olmus. Cok fena abartiliyordu. Riquelme'nin Ali Rıza Sergen'den üstün olduğu 1 nokta bile yoktur. Bu kadroya Rüştü de giderdi sanki ama...

L. Martinez'in peşine düşmüşler.

70M + Vidal + Semedo'yu önermişler. Inter red etmiş. 111M istiyormuş.

Martinez'i alan takım 10 sene santrafor aramaz...

Barcelona'nın aradığı kan mıdır, orasını bilemiyorum ama tek santrafor konusunda konuşmak için çok erken daha. Yaşının 22 olduğunu unutmamak lazım.
Dogru, kendisini hala gelistirebilir zaten suan ki mevcut durumu hakkinda gorus belirtiyorum. Yarin bir gun Suarez de gidebilir onun yerine adam bakmalari gayet normal. Ama daha cok onumuzdeki sezon icin soylemistim, yani oraya ilac olacagini zannetmiyorum simdilik. Tabiki 2-3 sene ne olur zaman gosterecek.

Barcelona'nın aradığı kan mıdır, orasını bilemiyorum ama tek santrafor konusunda konuşmak için çok erken daha. Yaşının 22 olduğunu unutmamak lazım.
Lautaro newgen Agüero ama Agüero kadar gol yollarinda bitiriciligi yok. tabi su an yasi daha ufak ama Agüero o yaslarda hatta daha ufakken (kendisi 15 yasinda independientede prof olan biri) öttüren bi genc, gol becerisini gelistirmesi lazim, fizik olarak masallahi var.

Üst Alt