Feghouli: "Geçen hafta ben Eren'e pas vermiştim, bu hafta o bana pas verdi" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Feghouli: "Geçen hafta ben Eren'e pas vermiştim, bu hafta o bana pas verdi"

53f78409030f43ebabb75c9883d3b272.jpeg

Galatasaray’ın Osmanlıspor karşısındaki ilk golünü atan Sofiane Feghouli maç sonrasında yayıncı kuruluşa ve Galatasaray Televizyonu’na açıklamalarda bulundu. Cezayirli oyuncu şu ifadeleri kullandı:

“İki maçtan beri biraz daha serbest oynuyorum. Fatih Hoca bana bu şekilde bir görev verdi. Topla biraz daha fazla buluşmak için biraz daha aşağıda görev alıyorum, iyi bir oyun çıkartıyorum. Takım için en iyisini yapabiliyorsam ne mutlu bana.”

“Eren’in pası mükemmeldi. Geçen hafta ben Eren'e pas vermiştim, bu hafta o bana pas verdi. Takım olarak bakmak lazım, 3 puanı aldık, mutluyuz”

“2-0 iyi sonuç ama daha fazla gol atabilirdik. Kapanan bir takıma karşı oynadık. Sabrettik ve sonucu aldık. Daha önceki oyunlarımızla karşılaştırırsak belki en iyi oyunumuzu oynamadık ama 3 puan almak daha önemliydi.”

“Golden sonra sevincimi taraftarla paylaşmaktan mutluyum. Onlara koştum ve sevgimi gösterdim”

Galatasaray.org

Belhanda dan mi bulasiyor bilmiyorum su üstündeki uyuz uyuz gezme huyunu bir atsa daha da verimli olacak.

Bu adamin üstünde durulmali, su begenilmeyen haliyle bile skora katkisi cok iyi.

Üst Alt