Feghouli Gidiyor , Emre Çolak Geliyor - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Feghouli Gidiyor , Emre Çolak Geliyor

Medya maymunları fırsatını buldu ya hemen kaşıyor, bizim taraftarlar da bal gibi yiyor.

Aynısını Hamza döneminde yapmışlardı bilal’i aldı diye bütün akhisar’ı getirttiler. Şimdi de aynı şey.

Bu nasil kaynak bizi mi kopariyosunuz nobeti okumadim henuz ama cehennem gibidir bu tarz feyk haberler forumu cekilmez yapiyor gozunuzu seveyim dikkat edin

Zirtarapator vizyon şov yapiyor. Ulan bari gurbetci murbetçi bir seyler getirin o kadar da mi futbola uzaksiniz. Bir de eski Milli hoca olacak. Tuhh size be. Insanlari zıvanadan cikarttiniz.
Sayın yönetim hakaret serbest olduysa cevap verin lütfen.. Zira bunları yazmak serbeste diyeceğim bir sürü adam var..

sonunda gönderdi mi fete feghouli'yi . bravo . aman futboldan anlayan kimse kalmasın takımda da çiftliğinde mutlu ol.

İki futbolcunun durumunu ayrı ayrı değerlendirmek lazım.

Feghouli için 9 milyonluk bir teklif varsa ve kendisi de gitmek istiyorsa, kaçırılmaması gereken bir fırsattır. Bu sezondan sonra daha 3 yıl mukavelesi var adamın ve bu süreyi dolu dolu, kazandığı 'fahiş' yıllık ücretin karşılığını vererek geçirebileceği konusunda hiç mi hiç iyimser değilim. Sonlara doğru iyi oynadığı birkaç maç bu düşüncemi değiştirmeye yetmez...

Emre' nin bonservisiyle transferi zor zaten. Kiralık gelmesi için de ücretinin önemli bir kısmını mevcut kulübünün ödemesi gerekir ki o durumda iyi transferdir. Zamanında Adem Çakar' la az tartışmadım, o mütemadiyen över, ben yererdim. Ancak mevcut şartlarda yabancılardan hiçbiri gitmez, yerli oyuncu da transfer edilmezse, alınacak iki yabancı oyuncunun kalitesi ne olursa olsun dökülür bu takım. La Liga' daki ilk sezonuna yakın bir performans gösterirse orta sahaya ciddi katkı sağlar. Semih' e fazla iş düşmesin isterim ama Emre gelirse ilk 11 oyuncusu olabilir. Mevcutlar ne oynuyorki?.

Yerli oyuncu rotasyonu zaten kısıtlı idi, giden üç adamla birlikte bitme noktasında şu anda. Yabancı kontenjanı, her açığı yabancı oyuncu ile kapatmaya el vermiyor. Bunları da düşünün...

Üst Alt