Feghouli İçin Karar Verildi! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bence marcao ve luyindama dışında alayı satılmalı. Feghouli iyi hoş da adam kanat değil. Bu takıma çok iyi 2 tane kanat lazım

Belhanda 10 Milyonun altina olsa bile kesinlikle gitmeli.

Feghouli de gidebilir bence sorun yok. Ama Feghouli satilip yerine Trezeguet falan alinirsa cok pis söverim.

takımda şuan gereksiz şekilde yüksek maaş alan belhanda, fegh ve fernando kaldı. muslerada var ama el mecbur mevkisi çok farklı adam

bu 3ü gitmeli. ft geldiğinden beri yüksek maaşlılar performansına göre yüksek maaş alanlar bir bir gitti takımdan

7,5 milyon Euro diye hatırlıyorum. @Melikşah Aydoğan, @Fatih Karadag.
4.5 Milyon Euro olarak yansımış medyaya böyle bir madde varsa hapı yuttuk Belhanda ve Feghouli ikilisinden 20 Milyon Eurodan aşağı bir gelir kabul edilemez.

Araplar sırf Belhanda için 11 Milyon seviyesine çıktı deniyordu. 20 Milyondan daha fazla gelir elde etmeliyiz kimler ne paralara gitti Josefler Guilianolar falan.

Kanat oyuncusu olarak düşünülüyorsa asla kalmasın. Birkaç skor katkısı yaptı diye bu düşüncem değişmez. Direkt ofansif orta saha oyuncusu olarak da bana tam olarak güven veremiyor doğrusu; şu anki popülaritesi koyun olmayan yerdeki keçinin Abdurrahman Çelebiliği gibi geliyor bana. Gevşemeye müsait bir profil sergilemesinin yanısıra, Galatasarayımızı görmek istediğimiz seviye için o mevkiinin kaldıramayacağı kadar pas ve tercih hataları da yapıyor. Elde edilebilecek ciddi bonservis ve yıllık ücretiyle daha iyi ve 'orjinal' ofansif orta saha oyuncusu bulunabilmeli...

Ha, derseniz ki, bu yönetim ve teknik ekip daha iyisini bulup alamaz; dükkanı kapatalım zaten!. Bu 'Bitik' kadronun ilk 11 inden en az 5-6 sının yerine mevcutlardan çok daha iyilerinin, üstelik alternatifleriyle birlikte transfer edilmesi gerekiyor. Oynanan oyundan memnun olan kendisine başka meşgaleler edinsin bence...

Kadronun böyle ciddi revize edilmesi gereken bir dönemde, yönetim ve TD ün, Feghouli' den daha iyi bir orta saha futbolcusu transfer edebilecek yeteneğe sahip olmadığını var sayacaksak geçmiş olsun, sonraki sezonu baştan kaybetmiş oluruz; para edenler satılsın, ucuz ve genç futbolcular transfer edilsin, altyapıdan gelenlerin de katılımıyla ekonomi yapılsın bari!...

Kanat oyuncusu olarak düşünülüyorsa asla kalmasın. Birkaç skor katkısı yaptı diye bu düşüncem değişmez. Direkt ofansif orta saha oyuncusu olarak da bana tam olarak güven veremiyor doğrusu; şu anki popülaritesi koyun olmayan yerdeki keçinin Abdurrahman Çelebiliği gibi geliyor bana. Gevşemeye müsait bir profil sergilemesinin yanısıra, Galatasarayımızı görmek istediğimiz seviye için o mevkiinin kaldıramayacağı kadar pas ve tercih hataları da yapıyor. Elde edilebilecek ciddi bonservis ve yıllık ücretiyle daha iyi ve 'orjinal' ofansif orta saha oyuncusu bulunabilmeli...

Ha, derseniz ki, bu yönetim ve teknik ekip daha iyisini bulup alamaz; dükkanı kapatalım zaten!. Bu 'Bitik' kadronun ilk 11 inden en az 5-6 sının yerine mevcutlardan çok daha iyilerinin, üstelik alternatifleriyle birlikte transfer edilmesi gerekiyor. Oynanan oyundan memnun olan kendisine başka meşgaleler edinsin bence...

Kadronun böyle ciddi revize edilmesi gereken bir dönemde, yönetim ve TD ün, Feghouli' den daha iyi bir orta saha futbolcusu transfer edebilecek yeteneğe sahip olmadığını var sayacaksak geçmiş olsun, sonraki sezonu baştan kaybetmiş oluruz; para edenler satılsın, ucuz ve genç futbolcular transfer edilsin, altyapıdan gelenlerin de katılımıyla ekonomi yapılsın bari!...
%100 katılıyorum. Skor etkisi haricinde Feghouli hiçbir yerde yok. Bize 2 tane gerçek kanat lazım. Ortasahaya koysan olmaz kanat koydan olmaz. En temizi hazır piyasası varken elden çıkarmak

10 12 civarı teklif gelirse satılmalıdır.Millet çer çöpünü 10 na satıyor araplara biz bu adamı düşük rakamlara kesinlikle vermemeliyiz.

''Ne iş olsa yaparım abü!'' yü kabul etmiyorum. Takımda kalmasını savunanlar hangi mevki için istediklerini söylesinler de ona göre konuşalım...

''Yoklukta bir şeyler yapabilecek'' nadir adamlardan biri oluşu saçma bir argüman. Bitik bir kadro için, yerinin orjinal ve en azından orta vadede üst düzey katkı sağlayabilecek adamlarının peşinde olunmalı...

Fiyat-performans olarak dogru orantida katki verecek oyuncular bulmaliyiz. Marcao ve Luyindama'nin 800 bin euro ve 1.2 milyon euro'ya oynadigi yerde biz Muslera-Feghouli-Belhanda-Fernando dörtlüsüne 4'er milyon ödüyoruz asagi yukari. Bu olmaz.

Yedek yerli stoperlerimiz as stoperlerimizden cok daha fazla para kazaniyor. Semih'in yillik ücreti 1.6 milyon euro ediyor, Ahmet 4.stoper olarak 1 milyon euro aliyor.

Sezon boyunca ligde deplasmana gitmeyen Nagatomo 2.5, Mariano da o civar bir sey aliyor. En azindan biri önümüzdeki sezon kadroda olmamali.

Donk'un sözlemesi 2 milyon eurodan uzamis vaziyette, Ndiaye 3 milyon, Selcuk rezaleti 3 milyon, kadro disi Eren 2 milyon ve 1 milyon euroyu bile seve seve kabul etmesi gereken Emre Akbaba'ya 1,750 ödeniyor.

Alternatif olarak alinan Mitroglou yillik ortalama 2,7 alirken as forvet olarak alinan Diagne 2,4 aliyor.

Bu sözlesmeleri kim yaptiysa hesap vermeden cekti gitti. Özellikle orta saha oyuncularina ödenen ücretler ciddi anlamda facia.

Kadroda 2 m üzerinde kazanmayı hak edecek tek bir futbolcu yok. Yeni gelen ve transfer edilecek futbolcular için mevcut sözleşmeler baz alınmamalı. Zamanında bol keseden savuruldu diye aynı şekilde devam etmek gerekmiyor, edilemez zaten (FFP iyi ki var!). Gerçekçi teklifleri beğenen kalır-gelir, beğenmeyenin kgg!...

Son düzenleme:
Üst Alt