Feghouli ile Anlaşıldı İddiası! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Feghouli ile Anlaşıldı İddiası!

Bu haber tam böyle değilde Beinde yaklaşıldığını söylüyor muhtemelen feci bir yıllık gömecekler Feghuya

Cuma günü açıklanır ve taraftar kaybedilen turu (%80 eleniriz) unutur.
Azize böyle yaptığında malları yine kandırdı diyordum hep ama bizim taraftar bunlardan beter olmuş.

3 sene önce mi neydi bunlari elenmisti hemen 2 güne Meireles'i almisti adam 10 Milyon para basip bu koyun sürüsü de herseyi unutmustu ve koro halinde "oooooh büyük baskan" diye methiyeler düzüyorlardi.

Maalesef bizim taraftarimiz da iyice "Fenerbahce'lesti", ayni onlar gibi oldu büyük bir cogunlugumuz. 3 transfer görünce 180derece döndüler gecen hatta Dursuna büyük baskan cekenler bile oldu. Burada bile.

arti imza parasida olacaktir diye düsünüyorum transfer olur ise.
Nasil olursa olsun, bizi kasaba takimina rezil eden teknik direktör ve yönetimin bu kulüpte isi yok.

Feghouli İngilterede 3 küsür kazanıyor sadece maaş olarak bide bu herifi boşken almışlardı her yıl imza parası vardı muhtemelen benzer bir ücrete gelecek ama tabi Feghuya 4 vermek muhteşem bir başarı sayılmaz keza Gomiste Swanseade 4 küsür ücrete oynuyordu ama tabi vergilerle daha az alıyor Türkiye Liginede 2-3'e gelmiyorlar malesef.Tudor ve yönetimin son kurşunu bu sene şampiyon olamazsak ne Tudor nede Dursun kalır buna göre transferde büyük oynuyor olabilirler.

Galatasaray, Feghouli için West Ham ile 4.5M€ karşılığında anlaştı. Oyuncu bu hafta içerisinde İstanbul'a gelecek. (beIN SPORTS)

hadi hayırlı olsun

Bein sports'daki haberlerde bu hafta içerisinde geleceğine dair bilgi göremedim, linkini paylaşabilir misiniz? Yoksa haber twitter adresinde mi? Şimdiden teşekkürler.

Üst Alt