Feghouli mi? Belhanda mı? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Feghouli mi? Belhanda mı?

Hangisi Daha Büyük Hayal Kırıklığı ?

• Feghouli

Kullanılan: 12 42.9%
  • Belhanda

Kullanılan: 16 57.1%

• Kullanılan toplam oy
    28
Hangisi daha büyük hayal kırıklığıdır.

Tabii ki Belhandanin göstermiş olduğu performans daha kötü fakat beklentiler zaten fazla değildi bu bedeviden.
O yüzden daha büyük hayal kırıklığını çöl aslanı dediğimiz Feghouli yarattı.

Her ne kadar performans düşüklüğünü Tudor'a baglasakta fizik ve yetenek olarak Valencia günlerinden çok uzakta olduğunu kabul etmek gerek. Baya bı uzaklaşmış eski performansından. Büyük hayal kırıklığı oldu benim için.

İkisinin de performansı ikinci devre artmask dileğiyle beraber bir daha bu Arap bölgesinden topçu almamakta fayda olacaktır diye düşünüyorum.
Belhanda daha şu yaşında Fransa basınına artık yaşlandım eski performansima ulaşmam zor diye açıklama yapar
Diğeri 28 yaşında kalçayı büyütür

Yani iş ahlakı olmuyor bunlarda.

Teşekkürler.

belhanda tabiki de,feghouli ne alaka?kaç maç oynadı ki dogru düzgün...2 maç anca yerinde oynamıştır.geldiğinde sakat ve de kondisyonu yoktu.

Feghouli benim için daha büyük hayal kırıklığı çünkü ondan bişeyler bekliyordum. Ama bence toparlar, takıma tam ısınamadı zaten. Belhanda'yı izlememiş biri olarak kağıt üzerinde kariyerini değerlendirince zaten pek bişey beklemedim.

Gerçi Belhanda'ya harcanan 9 milyon Feghouli'den büyük bi hayal kırıklığı oldu.

2si de yararli olabilecek topcu
is ahlakiyla ilgili bir sikinti oldugunu da dusunmuyorum, kuzey afrikadan makine gibi topcular da cikabiliyor
world class herifler degiller ztn schalkede west hamda tutunamamis adamlardan world class topcu cikmasi zor olur.

Belhand bildiğin çöp.

Ben daha önce zayıf rakiplere karşı bile sahada kaybolabilen 10 Milyon Avroluk 1 oyuncu hatırlamıyorum.

Bir insan hiç mi sorumluluk almaz. 90 dakikanın 10 dakikası var. 80 dakika sahada yok.

Feg için beklemek lazım.

Fail Feghouli, çünkü daha fazlası mümkün. Hafifletici sebepler herkesin malumu yazmaya gerek yok.

Epic Fail Belhanda, Fiyat Performans açısından, zayıf mentalitesi ve orta saha oyuncusu olarak bana göre en önemli etken düşük pas kalitesi.

Feghouli’ye hayal kırıklığı demek saçma benim gözümde. Tudor gitsin diye sabote ettiği Yeni Malatya maçı hariç dramatize edildiği kadar kötü oynamadı hatta çoğunda takımın en etkili ismiydi. Niye böyle olumsuz, negatif ve adam kötü oynasa da saldırsak, yok etsek niteliğinde bakıyorsunuz anlamakta güçlük yaşıyorum.

(Sezon başı sakatlık yaşadığını ve abartılı 3 maçlık ceza olayını unutmamak lazım)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Feghouli’ye hayal kırıklığı demek saçma benim gözümde. Tudor gitsin diye sabote ettiği Yeni Malatya maçı hariç dramatize edildiği kadar kötü oynamadı hatta çoğunda takımın en etkili ismiydi. Niye böyle olumsuz, negatif ve adam kötü oynasa da saldırsak, yok etsek niteliğinde bakıyorsunuz anlamakta güçlük yaşıyorum.

(Sezon başı sakatlık yaşadığını ve abartılı 3 maçlık ceza olayını unutmamak lazım)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

bazıları olumsuzluktan besleniyo,yapacak bişey yok

Valla ne yalan söyleyim ilk yarının en büyük hayal kırıklığı Feghouli oldu benim için ...

Geldi gelmedi diye o kadar çok bekledik ki yazın adamı zaten yüksek olan beklentilerimiz iyice arttı

Geldi sakattı oynamadı tam kendine geliyor oynamaya skor üretmeye başladı dedik bir 3 maç daha ceza yedi

Ama son göztepe maçının ikinci yarısında Belhanda-Feghouli ikilisi beni çok mutlu etti inşallah ikinci yarı ikisi de hayal kırıklığını telafi edecektir Terim ile ...

Valla ne yalan söyleyim ilk yarının en büyük hayal kırıklığı Feghouli oldu benim için ...

Geldi gelmedi diye o kadar çok bekledik ki yazın adamı zaten yüksek olan beklentilerimiz iyice arttı

Geldi sakattı oynamadı tam kendine geliyor oynamaya skor üretmeye başladı dedik bir 3 maç daha ceza yedi

Ama son göztepe maçının ikinci yarısında Belhanda-Feghouli ikilisi beni çok mutlu etti inşallah ikinci yarı ikisi de hayal kırıklığını telafi edecektir Terim ile ...

feghouli ile olan hayal kırıklıgını onla ilgili işleyen bu olumsuz süreç olarak açıklayabilirsin.çok bekledik ve belli sebeplerden yeterince izleyemediğimiz gibi,tudor bi de sürekli mevkisi ile oynadı.feghoulinin bizzat kendisi hayal kırıklıgı olamaz,çünkü saydıgın sebeplerden ötürü dogru düzgün izleyemedik.

Son düzenleme:
Feghouli nasıl hayal kırıklığı oluyor? Daha 5 ay oldu, bismillah. Üstelik bu 5 ayın 1 ayını sakat, 1 ayını da ceza sebebiyle maça çıkmadan geçirdi. Sezon başı kampının da çoğunu kaçırdı. Buna rağmen oynadığı maçlarda da fena işler yapmadı.

Kanat deyince aklınıza Bruma gibi topu alıp uçup giden tarzda oyuncular gelirse tabiki Feghouli gibi beyniyle ve tekniğiyle oynayan kanatları begenmezsiniz.

Belhanda ise benim için hayal kırıklığı bile değil, çünkü gelirken fazla şeyler beklemiyordum nitekim beni genel anlamda şaşırtmadı. Tek şaşırdığım, bu kadar basit pas hataları yapması oldu. Tudor'un çoğu transferi tutturmasının yanında en fazla parayı Belhanda gibi bir adama harcatması, benim icin Belhanda'nın performansından daha şaşırtıcıydı açıkçası.

Son düzenleme:
Takim genel olarak iyi oldugu icin iyi bile olsa aksayan bir oyuncu kendisini cok belli ediyor. Bence hayal kirikligi degil de takimdan kaynakli bir durum.

Bu iyi bir sey, 1 2 oyuncuya bagli bir oyun plani olmamali zaten.

Feg sakat geldi, kotu bir ceza aldi ilk yari onun icin zordu, ikinci yari daha fazla katki verir.

Belhanda istedigi gibi oynayamiyor, son maclarda top bile almamaya basladi. Sevmesem de Fatih Terim'in onu olumlu etkileyecegini dusunuyorum. Olumsuz bir hava yaratmanin anlami yok.

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Feghouli nasıl hayal kırıklığı oluyor? Daha 5 ay oldu, bismillah. Üstelik bu 5 ayın 1 ayını sakat, 1 ayını da ceza sebebiyle maça çıkmadan geçirdi. Sezon başı kampının da çoğunu kaçırdı. Buna rağmen oynadığı maçlarda da fena işler yapmadı.

Kanat deyince aklınıza Bruma gibi topu alıp uçup giden tarzda oyuncular gelirse tabiki Feghouli gibi beyniyle ve tekniğiyle oynayan kanatları begenmezsiniz.

Belhanda ise benim için hayal kırıklığı bile değil, çünkü gelirken fazla şeyler beklemiyordum nitekim beni genel anlamda şaşırtmadı. Tek şaşırdığım, bu kadar basit pas hataları yapması oldu.

feghouli bruma gibi sürekli kaleye gitmez belki topu alıp ama çalım yeteneği de çok iyi.https://www.youtube.com/watch?v=5H1HloqiMLw

İkisi de değil. Sneijder ilk Terim zamanında ne oynadı? Sıfır. Ama Mancini sonrası bambaşka oyuncu oldu. Chedjou ilk senesinde rezildi ama ertesi sene şampiyonluğun kilit adamlarından biri oldu.

Feghouli henüz fizik olarak bile hazır değil. İkinci yarı lige damga vuran oyuncu olacak. Belhanda zaten gayet iyi oynuyor.

Soru, ''Hangisi daha ümitsiz vaka?'' olsaydı, tereddütsüz Belhanda' yı işaret ederdim ama değil...

Belhanda transferini en başından beri, muhtelif argümanlarla istemeyenlerden biri olarak, iyi performansına dair hayal kurmak bile gelmemişti içimden. Olmayan bir şey nasıl kırılsın?!...

Feghouli için ise hepimiz büyük beklentiye girdik. Geçerli mazeretlerini göz önünde bulundurmakla birlikte şu ana kadar o beklentileri karşılamadığı tartışmaya kapalı bir konudur. Biz adamdan 8-9/10 bekledik, verebildiği 4-5 tir, tabi ki yetmez. Hayal kırıklığı tabiri için yine de erken ama kendisinden -artık- eskisi kadar emin olamadığımı belirtmem gerekir. İkinci yarıda gözüm en çok onun üzerinde olacak çünkü mevcut kadroda en çok performans artışı beklediğim futbolcumuz...

Feg şu an da takımın en iyisi tabi siz futbola nasıl bakıyorsunuz orasını bilmem , en yararlı futbolcu dersek ilk 4 de yer alır

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İkiside kral. Hayal kırıklığına uğramadım. Belhanda yı beğeniyorum , Feg de tam hazır olamadı ceza sakatlık vs vs... İkiside çok yararlı olacaktır ileriki zamanlar da.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt