Feghouli: “Taraftarımızdan özür diliyorum” | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Feghouli: “Taraftarımızdan özür diliyorum”

DPPtZPSX4AEBSl3.jpg

“İlk yarı iyi bir oyun oynadık. Fakat gol fırsatlarını iyi değerlendiremedik. İkinci yarı goller arka arkaya geldi. Bundan sonra daha çok çalışacağız. Daha iyi performanslar çıkartmaya çalışacağız.”

Feghouli: Taktik teknik konuşacak durumumuz kalmadı. Ortada bir tablo var ve bu tablo ne takıma ne taraftara yakışıyor. Taraftarlardan özür diliyorum.

(TRTSPOR)

Karsi karsiya kaldigin pozisyon seken top yakin koseye allah ne verdiyse yapistirsaydin belki ozur dilemek zorunda kalmazdin.

Ilk yarinin bitmesine 3 mac kaldi 1 mac faydalandik feghouliden.

Gomis tek basina tasiyor takimi.

Gecen biri "Feghouli'ye mentor lazim" gibisinden bisey yazmisti. O an aklima Hasan Sas geldi.

Ne demis Hasan?

SM-N920I cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

hasan şaş mı ne demiş feghouli mi anlamadım orayı:DD

feghouli, muslera ve hatta bana kalırsa badu ndiaye çok profesyonel adamlar değil bu isimler duyguyla oynayan aşırı duygusal oyuncular bu tarz oyuncular iyi bir mentör veya mentörlük meziyetleri yüksek hocalarla önemli başarılar elde edebilirler. Şu an form durumları düşük diye bu isimleri özellikle yazdım. Bu sınıflama da oyuncu olarak belki maicon belki başka isimlerde olabilir takımda.

hasan şaş mı ne demiş feghouli mi anlamadım orayı:DD

feghouli, muslera ve hatta bana kalırsa badu ndiaye çok profesyonel adamlar değil bu isimler duyguyla oynayan aşırı duygusal oyuncular bu tarz oyuncular iyi bir mentör veya mentörlük meziyetleri yüksek hocalarla önemli başarılar elde edebilirler. Şu an form durumları düşük diye bu isimleri özellikle yazdım. Bu sınıflama da oyuncu olarak belki maicon belki başka isimlerde olabilir takımda.
Haaa dur yaw. Hasan ne demis dedim. Ben senin msji yanlis anlamisim :asd2: Hasan sas, Fegh hakkinda aciklama yapti sandim :D

SM-N920I cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt