Feghouli ve Belhanda, Galatasaray'a Ocak Ayına Kadar Süre Verdi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Feghouli ve Belhanda, Galatasaray'a Ocak Ayına Kadar Süre Verdi

Galatasaray'da Mustafa Cengiz'i çıldırtan hamle! Feghouli ve Belhanda'nın yaptıkları ortaya çıktı

Galatasaray'da Sofiane Feghouli ve Younes Belhanda depremi daha da büyüdü. Kulübü FIFA'ya şikayet eden ikilinin son yaptıkları Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'i adeta çıldırttı. Cengiz'in iki oyuncuya da çok ciddi tavır aldığı belirtildi.

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, takımda sadece 2 futbolcunun indirimi kabul etmediğini söylemiş ve bu isimler için, "Neler yaptıklarını açıklayacağım" demişti..

Bu isimlerin ise Feghouli ve Belhanda olduğu ortaya çıkmıştı. Bu ikilinin Cengiz'i çıldırtan hamlelerinin ne olduğu ortaya çıktı..

şimdiye kadar sarı-kırmızılı takımdan 21 milyon euro alan ikili, yapılan kesintiye tahammül edemedi..

OCAK AYINA KADAR SÜRE VERDİLER!
Feghouli'den 300 bin euro, Belhanda'dan ise sadece 200 bin euro kesinti yapıldı. Ancak bunu kabul etmeyen oyuncular FIFA'ya gitme kararı aldılar..
Olay bununla da sınırlı kalmadı. Galatasaray'a 2021 yılının ocak ayına kadar süre veren Kuzey Afrikalı iki oyuncu fesih haklarını da talep ettiler..
Üstelik kesilen ücretin ödenmemesi durumunda fesih haklarını isteyen Feghouli ve Belhanda, kalan ücretlerinin ödenmesi şartını da ilave ettiler..

1602919993601.png

ben bu haberlere inanmıyorum hala kadronun en kritikj oyuncuları ve medya bunları gömmek için özel gayret sarf ediyor taraftarın önüne atıyor.bence futbolculara sahip çıkma zorundayız paralarını alıyorlar mı alıyorlar işlerini yapacaklar biz de taraftar olarak destekleyeceğiz.

ben bu haberlere inanmıyorum hala kadronun en kritikj oyuncuları ve medya bunları gömmek için özel gayret sarf ediyor taraftarın önüne atıyor.bence futbolculara sahip çıkma zorundayız paralarını alıyorlar mı alıyorlar işlerini yapacaklar biz de taraftar olarak destekleyeceğiz.
Ama işte sorun orada işlerini de yapmıyorlar, takımı da sabote ediyorlar

Her kim ki bu sabote etmelere göz yumuyorsa o da bu takımı sabote etmektedir.

Ha oynasınlar, paralarını son kuruşuna kadar almaları için taraftar arkalarında durur

Bana kalsa lisans çıkarmayıp ellerine son gün verecektik bonservislerini gidecekleri varsa giderlerdi

Bu işin arabı, müslümanı, yahudisi yok, bu ahlaki bir olay. Dünya ne durumda, klüpler ne durumda görüyorlar, oynadıkları topla bırakın 4m euroyu haketmeyi 400 bin euro etmezler. Klüpler seyirci ve stad gelirlerlerinden mahrum kalmış, uçan kuşa borcu var, insan olan derki yahu zaten topçu olarak bir katkımız yok bari insani olarak birşeyler yapalım da ekmek yediğimiz yerden küfürlerle ayrılmayalım.

Bu işin arabı, müslümanı, yahudisi yok, bu ahlaki bir olay. Dünya ne durumda, klüpler ne durumda görüyorlar, oynadıkları topla bırakın 4m euroyu haketmeyi 400 bin euro etmezler. Klüpler seyirci ve stad gelirlerlerinden mahrum kalmış, uçan kuşa borcu var, insan olan derki yahu zaten topçu olarak bir katkımız yok bari insani olarak birşeyler yapalım da ekmek yediğimiz yerden küfürlerle ayrılmayalım.
adamların umrunda değilki kulup iki sene sonra battıgını açıklasa gram üzülmezler adım gibi eminim

Yani bu habere inanıyorsun sonra kadroda görünce hocaya sallıyorsun. Hangi tarafından bakarsan bak koyunsun.

Isınıze geldiği haberlere inanmayın arkadaş sonra bu gazeteler sizin gibi koyun gördükçe daha çok guderler sizi.

SM-G955F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
aynen hem oyuncuya sosyal medyada küfret sonra hoca oynatıyor diye hocaya küfret rakip medya açısından win win bir tezgah söz konusu

Üst Alt