Feghouli'nin Yıllık Ücreti Belli Oldu! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Feghouli'nin Yıllık Ücreti Belli Oldu!

bu bjk li muhabbeti nereden cikti halen anlamis degilim ,adamlarin kadrosu , yonetim anlayislari guzel dedik , e dedik 2 senede de sampiyon oldular , bunu diyince bjkli olduk

stadyumlari ,iscilik , lokasyon vs olarak bizden iyi dedim , evet iyi , hepiniz yazmiyor musunuz girisi cikisi ayri eziyet diye senelerdir , fanatizm ya da inanmadigim bir seyi mi soyledim ,bugun kime sorsan vodafone stadi bizden de ulkerden de iyi der , bunu dedik bjk li olduk

adamlar fernandes, simao, guti, o donemki q7 ve almeida gibi hatalari biraktilar, sabrettiler ve ucuz ama dogru kadrolar kurdular dedik , karsiligini da aldilar , bjkli olduk

bu sene de korkarim ki fb li damgasi yiyecegim .

sen sadece dile getirmiyorsun bayağa bayağa yalıyorsun.

Ama gerçekten ne bu sinir, tatil bu sene pahalıya falan mı geldi?

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Feghouli için bu ücret ideal. Skandal olan Gomis ve Belhanda'ya da bu yıllığı verecek olmamızdır. Yakında kapı gibi sözleşmesi olmasına rağmen Maicon'da 3,350'den aşağısına oynamam demezse iyidir.

GSCimbom Mobil Uygulamasından Gönderildi.

feghouli transferi ,daha dogrusu bu adam alinmasi guzel karsilanacak bir adam , belhanda da ,ben olsam bu paraya asla almazdim ama keyif verir ama gomis bana pek bir artisi olmayan ,gamsiz gibi geldi ,umarim toparlar

bu bjk li muhabbeti nereden cikti halen anlamis degilim ,adamlarin kadrosu , yonetim anlayislari guzel dedik , e dedik 2 senede de sampiyon oldular , bunu diyince bjkli olduk

stadyumlari ,iscilik , lokasyon vs olarak bizden iyi dedim , evet iyi , hepiniz yazmiyor musunuz girisi cikisi ayri eziyet diye senelerdir , fanatizm ya da inanmadigim bir seyi mi soyledim ,bugun kime sorsan vodafone stadi bizden de ulkerden de iyi der , bunu dedik bjk li olduk

adamlar fernandes, simao, guti, o donemki q7 ve almeida gibi hatalari biraktilar, sabrettiler ve ucuz ama dogru kadrolar kurdular dedik , karsiligini da aldilar , bjkli olduk

bu sene de korkarim ki fb li damgasi yiyecegim .
kombineyi yenilediniz mi ki?

feghouli transferi ,daha dogrusu bu adam alinmasi guzel karsilanacak bir adam , belhanda da ,ben olsam bu paraya asla almazdim ama keyif verir ama gomis bana pek bir artisi olmayan ,gamsiz gibi geldi ,umarim toparlar
Gomis geçen maçta sahada Maicon ile birlikte mücadele eden nadir oyunculardandı

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Ben gomis i sahada mucadele ederken degil yerden havadan elden geldigince belhanda ve maicon tarafindan desteklendigi anlardan birinde bu takima skor kaydederken gormek istiyorum

yani umarim toparlar ama ben oyle ekstra bir sey gormedim bu adamda

saclarinin halinden cillop gibi ortaya kafa vuramadi ikinci yari 0-0 ken

Ben gomis i sahada mucadele ederken degil yerden havadan elden geldigince belhanda ve maicon tarafindan desteklendigi anlardan birinde bu takima skor kaydederken gormek istiyorum

Sırf bu postu likelamak için online oldum.

adamın aynı saç stili ile kaç tane kafa golü var yoruma bak. Bahsettiğin ortaya fena da kafa vurmadı, zaten Sinanın pozisyonu ile birlikte en tehlikeli ataktı. Yapılan ortaların çoğu rakibe takıldı, hemde çoğu zaman ön direkte ki rakibe. Demin gamsız yazmıyorsun, adam mücadele etti, yani gamsız olmaya ters, şimdi skor diyorsun. Belhanda gelişine orta yapmayı bırakıp kafasını kaldırıp orta yapsa, belki o zaman yaptığı ortaların çoğu rakibe gitmezdi.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Son düzenleme:
Peki online olmadan bu postun yazıldığını nasıl gördün? Telepati ile mi?

sent via GSC
Senin bu mesajını forumun mobil uygulamasından nasıl gördüysem o mesajı da o şekilde gördüm. Mobil uygulamayı telefonuna indirirsen giriş yapmadan da mesaj okunabildiğini görmüş olursun.

Üst Alt