Feghouli'nin Yıllık Ücreti Belli Oldu! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Feghouli'nin Yıllık Ücreti Belli Oldu!

595f692bae7849203c98f695.jpg

Sofiane Feghouli, Galatasaray'dan yıllık 3 milyon 350 bin euro garanti ücret kazanacak. Feghouli, 4 yıllık sözleşme imzalayacak.

Galatasaray'ın West Ham United'a ise 4.5 M € bonservis bedeli ödemesi bekleniyor.

Hürriyet

İmza parası vermeyeceksek çok iyi. Kalitesi tartışılmayacak bir oyuncu.
Q7 çingenesinin damga vurduğu Lensin peşkeş çektiği ligde neler yapar düşünün

Sinan Bilgin: Taliscadan pahalı. Feghoulinin piyasası mı? Önemli değil, Taliscadan pahalı.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Sinan Bilgin: Taliscadan pahalı. Feghoulinin piyasası mı? Önemli değil, Taliscadan pahalı.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Arkadasim yeter ama. sinan sinan .. birak sen yorumunu yap cidden yeter artik

satasma diyorum , hic bir sey yazmadigim yerde yine sinan diye yaziyorsun

e sonra neden karsilikli catisma oluyor .. ismimi gecirme birak kendi yorumunu yap ,sana ne sinan in yorumundan

Arkadasim yeter ama. sinan sinan .. birak sen yorumunu yap cidden yeter artik

satasma diyorum , hic bir sey yazmadigim yerde yine sinan diye yaziyorsun

e sonra neden karsilikli catisma oluyor .. ismimi gecirme birak kendi yorumunu yap ,sana ne sinan in yorumundan
Sinirlisin bugün, hayırdır tatil iyi gitmiyor herhalde.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Hayir inat ve israrla tartismadan uzak durmaya calisiyorum , cunku sonu yok karsilikli sozlerin , senin ve benim burada yapacagimiz tartisma ve satasmalar forumdaki diger insanlara saygisizlik

simdi sen gelmis benim hic bir yorumum dahi olmayan yerde zorla satasiyorsun , konumuz sinan kenan degil burada , ben oyle yorum yaparim sen baska

simdi boyuna birbirimizden alinti veya satasma ile mi ilerleyecegiz ?

Hayir inat ve israrla tartismadan uzak durmaya calisiyorum , cunku sonu yok karsilikli sozlerin , senin ve benim burada yapacagimiz tartisma ve satasmalar forumdaki diger insanlara saygisizlik

simdi sen gelmis benim hic bir yorumum dahi olmayan yerde zorla satasiyorsun , konumuz sinan kenan degil burada , ben oyle yorum yaparim sen baska

simdi boyuna birbirimizden alinti veya satasma ile mi ilerleyecegiz ?
Ben senin kademen de olmadığım için olsa gerek.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Biktim yazmaktan . yine fazla paralar veriliyor . bizim klubun yaptigi herhangi bir sozlesmede az para verdigi gorulmus mu , o yuzden artik ayni seyi tekrarlamaktan biktim

fenerbahce yorumu da bjk liymisim gibi yapilan satasma yorumuna karsilikti

östersunds reziligi sonra ve su anki durumuza göre cok iyi fiyata olmus.
zaten feghouli gibi adama bonserviz bikere baya düsük olmus.

Son düzenleme:
Biktim yazmaktan . yine fazla paralar veriliyor . bizim klubun yaptigi herhangi bir sozlesmede az para verdigi gorulmus mu , o yuzden artik ayni seyi tekrarlamaktan biktim

fenerbahce yorumu da bjk liymisim gibi yapilan satasma yorumuna karsilikti
ee tamam işte bende yorulma diye senin için çok para yorumunda bulundum

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Üst Alt