Felipe Anderson Manchester United'da İddiası! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Felipe Anderson Manchester United'da İddiası!

60 Milyon mu? Lazio güzel kaziklamis. Kulüp tarihinin en büyük kazigini atmislar.

Piyasa iyice aldi basini gidiyor. 20-30 Milyonluk adami 60 Milyona aliyorlar..

7,5 Milyona almis Lazio 3 sene önce bunu :D

Son düzenleme:
Ronaldo'nun pili bitti artık renktaş.. sadece yürüyor sahada bunu Malaga maçında daha net gördük.. 100 Milyon euro verse Manu alır ronaldoyu.. ama bale'yi vermez madrid

He bili bitmis sende taktin Ronaldo ya, neresi bitmis. Adam hala dunyanin en iyi oyunculardan birisi zaten daha gecen ay 2. oldu Ballon Dor da :D

Reklam ve sponsor gelirleri ile dunyada 1numara futbolcu. Tabiki 31 yasina geldi ama hala her sezon 50 gol atiyor bu adam. Bu piyasada 100 milyon euro eder ama zaten Real onu birakmaz. Bale 26 yasinda oldugu icin 140 milyon euro dan ucuza alamazlar. Bu adamlari almak kolay degil.

He bili bitmis sende taktin Ronaldo ya, neresi bitmis. Adam hala dunyanin en iyi oyunculardan birisi zaten daha gecen ay 2. oldu Ballon Dor da :D

Reklam ve sponsor gelirleri ile dunyada 1numara futbolcu. Tabiki 31 yasina geldi ama hala her sezon 50 gol atiyor bu adam. Bu piyasada 100 milyon euro eder ama zaten Real onu birakmaz. Bale 26 yasinda oldugu icin 140 milyon euro dan ucuza alamazlar. Bu adamlari almak kolay degil.

şimdi ben bitmiş derken , Real Madrid'e göre bitmiş diyorum :D çünkü Real Madridde böyle yürüyerek oynayamazsın.. ama tabiki bu isim ronaldo olunca kredisi biraz fazla oluyor.. ronaldo eskiden daha fazla sorumluluk alıyordu şimdi kalenin önünde beklıyo 90 dakika boyunca.. bunu görmek için Messi yada ronaldo hayranı olmaya gerek yok diye düşünüyorum :)

Üst Alt