Felipe Melo Borsaya Bildirildi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Felipe Melo Borsaya Bildirildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Felipe Melo İçin Görüşmelere Başlandı

Allahım sen hayırlı et. hocamıza oyuncularımıza yardım et. Melo inşallah geçen seneki gibi hayırlı olur. şans başarı tutku yanımızda olur.

Cevap: Felipe Melo Borsaya Bildirildi

oleyyyy oleyy oooo ooooo Melo Meloooooooo oooo

bekle fener pitbull larla kangallarla geliyoruz.:tank::tank:

m.topuz :dogrun: ve diğerleri=:dogrun::dogrun:

Ulan kac gün sirf su haberi resmi sitede görmek icin uykudan kalkar kalkmaz hemen cep telefonuma sarildim. Allah'im nolursun bu transfer burdan dönmesin artik.

Evet, şimdi yönetime beceriksiz diye, istifa diyen taraftarlar çıkıp birer birer özür dilesinler.

33 yaşındayım daha önce böyle bir transfer dönemi görmedim. Dany, Hamit, Burak, Amrabat, Melo, Umut

Özür dilesinler çünkü bu yönetim itinayla her seferinde onları aynada bakıp güldükleri organlarına benzetti bu transfer sezonunda.

Bundan sonra yönetimin üzerinde transfer baskısı yok. Ama göreceksiniz durmayacaklar.

Bir süre sonra yönetim övülürken yazılacakları biliyorum.

Ben de eleştiriyodum yönetimi ama Galatasaray başarılı olsun da tükürdüğümü yalamaya devam edeyim.

Hayır öyle değil işte.

Emre'ye çok değil geçen sene bu günlerde Mustafa Sarp muamelesi yapanlar da

Arda'yı medyanın gazına gelip Sami Yen'de ıslıklayıp küstürenler de aynı kafa yapısı.

Sorsan bu gün Arda dönsün mü diye, diyecekler ki zor gününde Galatasaray'ın yanında değildi, şimdi her şey günlük gülistanlık olunca da dönmesin.

Peki sorarım sen zor günde ne yaptın? Takımı bir sezonda adam eden yönetimi yalancılık, beceriksizlik gibi ithamlarla suçladın...

Ne farkın var peki?

Benim düşüncem,bu kadar olaydan sonra,melo gelirse,eski sıcaklığı vermez..

Evet, şimdi yönetime beceriksiz diye, istifa diyen taraftarlar çıkıp birer birer özür dilesinler.

33 yaşındayım daha önce böyle bir transfer dönemi görmedim. Dany, Hamit, Burak, Amrabat, Melo, Umut

Bu yönetim itinayla her seferinde onları aynada bakıp güldükleri organlarına benzetti bu transfer sezonunda.

Bundan sonra yönetimin üzerinde transfer baskısı yok. Ama göreceksiniz durmayacaklar.

Bir süre sonra yönetim övülürken yazılacakları biliyorum.

Ben de eleştiriyodum yönetimi ama Galatasaray başarılı olsun da tükürdüğümü yalamaya devam edeyim.

Hayır öyle değil işte.

Emre'ye çok değil geçen sene bu günlerde Mustafa Sarp muamelesi yapanlar da

Arda'yı medyanın gazına gelip Sami Yen'de ıslıklayıp küstürenler de aynı kafa yapısı.

Sorsan bu gün Arda dönsün mü diye, diyecekler ki zor gününde Galatasaray'ın yanında değildi, şimdi her şey günlük gülistanlık olunca da dönmesin.

Peki sorarım sen zor günde ne yaptın? Takımı bir sezonda adam eden yönetime yalancı, beceriksiz gibi ithamlarla suçladın...

Ne farkın var peki?

Kusura bakmayın da melo'nun şu saatte gelmesi bir yönetim başarısı değildir. Fenerbahçe ile oynanacak maça bile çıkmayacak.

Melo'nun bu saydığın transferlerin ilki olması gerekiyordu ki ipin ucundan döndük..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt