Felipe Melo Dönüyor İddiası! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Felipe Melo Dönüyor İddiası!

Sneijder,Podolski'den sonra şimdi de Melo çıktı. Bu kadar duygusallık kasmak baydı artık. Brezilya Ligi temposuyla, burası arasında uçurum var.

Üstelik takımın belki de en iyi olduğu mevki orta saha. Forvet falan olsa hadi bir nebze anlarım. En azından yedek olur denir.

Bence Chedjou'da gelsin. Bursa'da gayet iyi. Bizden az gol yediler. Madem eskiye bu kadar dönüş var.

En iyi oldugumuz yer ortasaha mi?
Fernando Badou Selcuk hepsi felaket kotu
Iyi oldugumuz mevkiler var mi bilmiyorum ama
En iyi mevkimiz kesinlikle ortasaha degil

Ligin temposunu düşünürsek pek zorlanacağını düşünmüyorum. Selçuk'a verileceği iddia edilen 1.5m Melo'ya verilsin. Gelsin 1.5 sezon oynayıp bizde bıraksın. Dinsizin hakkından imansız gelir.

3lü oynadığımızda koy stopere diğer türlü koy Fernando yanına kemik gibi orta saha olur. Hiç bilemedin oyun kurma özürlüsüyüz 40 metre diagonali bi çakar ıslanırız hepimiz. Gelsin formasını almayan en adi fenerli olsun.

Meloda gelmesin Selcukta kalmasın geçti bu oyuncuların devri, Melo efsane olarak ismini yazdırdı ama şu saatten sonra çok lüzumsuz olur transferi.

2 mac oynar 10 mac ceza alir

giphy.gif

Performansından şüpheniz olmasın şu haldeki fernandoyu bile cebinden çıkartır.melo da zaten kalite var yürekten oynayınca da yaşın önemi kalmıyor

Şu gelmesin, yaşlı, romantiklik, duygusallık diyip boş boş yorum kasan kardeşler.. Melo şuan 34 yaşında ve vücut atletikliği 29. Melo burda en az 1.5 sene daha çok rahat oynar. Ben bu sezon ve geçen sezon palmeiras maçlarını çok izledim. Baya baya tempolu oynuyor. Birşey kaybettiği yok. Bizdeki son yılında biraz kötü oynamasının sebebi belinden yaşadığı sakatlıktı. Sonra beli kalınlaşmış ve bidaha toparlıyamamıştı. Ancak şuan fiziki açıdan çok ama çok iyi durumda.. Bu sene 40 küsür maça ilk 11 çıktı bu adam ve hırsı, azmi, temposu, top çalması hala daha eski Melo'dan farkı yok!

brezilyada maksimum 1milyon dolar alıyordur. gelsin bize maç başısını yüksek tutsunlar oynasın ya ciddiyim bu konuda

hem oyunculuk hem antrenörlük yapsın eren selçuk gibi adamlarıkötü oynayınca kapatsın bi odaya dövsün

Gelsin.Fiziği hala iyi durumda.28 yaşındaki halindeki gibi elbet olamaz fakat bizim ölmüşleri 10 kere cebinden çıkarır.

Fernando donk badou 3lüsünden 1i kesin yedek kalacak kadro tamamlanınca. Hatta fernando belhanda akbaba 3lüsü bile düşünülebilir daha yaratıcı olması açısından.. Feghoulide az çok kıpırdama var solda da öyle böyle rodriguez düşünülüyor.. Melonun kalitesinden ziyade elimizdeki en alternatifli mevki orta saha şu maddi krizde ne kadar doğru olur bilemiyorum .. Takımda kanat stoper ve 2 adet forvet eksiği varken hocanın orta saha takviyesi yapacağına ihtimal vermiyorum.. Eğer bir oyuncu satışı gerçekleşirse işler değişir o zaman

Üst Alt