Felipe Melo Dönüyor İddiası! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Felipe Melo Dönüyor İddiası!

Çirkef oyuncu eksikliğimiz var ve Melo bunu iyi giderir.Fiziği falan iyiyse 6 ay gelebilir.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

işi bitmiş eski futbolculara tabiri caizse bok gibi para harcamaktansa yeni melolari bulabilmek için gayret göstersek daha iyi olur sanki. ha yardimci teknik direktör olarak fena olmaz tabi ara sira şimarik topçularin kiçlarina tekme atar ve böylece kulübümüzün başarili olmasinda katkisi olur.

Cüzi bir ücretle ben gelmesinden yanayım artık.Takımda cidden bu tarz bir oyuncuya ihtiyaç var.Kısa vadede yeni bir Melo bulamayacağımızdan Melo gelsin isterim.Takımı ateşlesin o bile yeterli.

Cüzi bir ücretle ben gelmesinden yanayım artık.Takımda cidden bu tarz bir oyuncuya ihtiyaç var.Kısa vadede yeni bir Melo bulamayacağımızdan Melo gelsin isterim.Takımı ateşlesin o bile yeterli.

Bunu yardımcı TD olarak daha iyi yapar bence

Takımı ateşlemek ne kadar önemliyse sahada verecegi performans da o kadar önemlidir. Bizde geçirdigi son sezon ve Interde geçirdigi sezon pek iyi sayılmaz, mevcut orta sahaların iyi oynamamaları da bunu degistirmiyor. 35 yaşında oldugunu da unutmazsak oyuncu olarak dönmesini istemem sahsen.

Bunu yardımcı TD olarak daha iyi yapar bence

Takımı ateşlemek ne kadar önemliyse sahada verecegi performans da o kadar önemlidir. Bizde geçirdigi son sezon ve Interde geçirdigi sezon pek iyi sayılmaz, mevcut orta sahaların iyi oynamamaları da bunu degistirmiyor. 35 yaşında oldugunu da unutmazsak oyuncu olarak dönmesini istemem sahsen.

Hasan Şaş bile takımı kenardan ateşleyemiyorsa bence sahada birileri olmalı.Teknik olarak analiz etmek çok doğru değil bence bu durumu.Ha Melo da gelir bu ruhsuzlar ordusuna ayak uydurur dersen onu bilemem haklı olabilirsin.

Yas muhabbeti baydi. Adam kazığı cakmayacak gelip. 6 ay için gayet yerinde olur.

Bana kalsa adebayorda gelsin 1 sezon oynasin. Yerim yasini tozunu attırır ligin

Quaresma'nın Beşiktaş'a verdiği katkının 10 mislini bizim takıma verecektir. Kısa süreli, makul bir sözleşmeyi de kabul edecektir. Türklerden daha karakterli olduğunu da düşünüyorum.

Konuya atılan mesajlara baktım da herkes yaşına dem vurmuş. Bu ülkede Emre Belözoğlu 38 yaşında ve hala oynuyor. Az önce örneğini verdiğim Querasma da 35 yaşında. Melo'da bu enerji ve Galatasaray sevgisi varken gayet katkı sağlayacaktır. Takımdaki genç ölülere ibret olur! Kaldı ki kimse 3,5 milyon eurodan 4 sene sözleşme imzalayalım demiyor!!!

Bu herifi Fatih hacı kadar sevmem ama gelirse hoca efendi hazretlerine rağmen şampiyon yapar.

ONEPLUS A5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt