“Felipe Melo Galatasaray’a Dönmek İstiyor!” | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

“Felipe Melo Galatasaray’a Dönmek İstiyor!”

felipem%C3%B6eo.jpg

Brezilyalı futbolcuya en yakın isimlerden biri olan Ümit Akbulut, Felipe Melo’nun Galatasaray’a dönmek istediğini açıkladı.

Yaz transfer döneminde Galatasaray’dan Inter’e transfer olan Felipe Melo’ya yakınlığıyla bilinen Ümit Akbulut, Brezilyalı oyuncunun Galatasaray’a dönmek istediğini açıkladı.

Radyospor’da Özgür Sancar’ın canlı yayın konuğu olan Akbulut, “Felipe Melo İtalya’da profesyonel futbol hayatını sürdürüyor. Çok mutlu mu(?). Mutludur; ancak Türkiye’deki kadar değildir. Türkiye’de oynamak onunu için çok farklı. Galatasaray’la ilgili bir her fırsatta sosyal medyada paylaşımda bulunuyor. (Fener ağlama. Cimbom. Evet. Hadi!) Kendi oynadığı dönemdeki fotoğrafları kullanıyor. Galatasaray’daki günlerini unutamıyor. Teklif gelirse bence 2 dakika düşünmeden Galatasaray’a döner. Bir teklif olursa Melo döner. Bana, “Galatasaray’ı, sarı kırmızıyı özlüyorum’ dedi. Dönmeyi gerçekten çok istiyor” şeklinde konuştu.

Radyospor

“Felipe Melo Galatasaray’a Dönmek İstiyor!”

Adam 32 yaşında haziranda 33 olacak.

Hemen algı operasyonlarına başlamış Melo düşmanları.

selcuk trabzona, hakan balta manisaya, sabri yeni ozkartalspora, semih altaya, umut bulut trabzona donmek isteseler keske.

Gelsin 10 tane oyuncu denedik orta sahada melonun katkısının 10 da 1 ini vermedi hiç biri psikolojik üstünlüğe hiç değinmiyorum bile.

Bonservissiz ve çok yüksek olmayan bir maaş ile olabilir. Ancak yanına mutlaka bir oyuncu daha transfer edilmeli. Melo-Biglia orta sahası hayallerimi süsler. Bütün maddi imkanlar kullanılmalı Biglia için.

Bonservissiz ve çok yüksek olmayan bir maaş ile olabilir. Ancak yanına mutlaka bir oyuncu daha transfer edilmeli. Melo-Biglia orta sahası hayallerimi süsler. Bütün maddi imkanlar kullanılmalı Biglia için.

Biglia'yı 3 büyükler mali imkanlarını birleştirse yine alamaz mevcut durumda

Belki 5 sene sonra

bu saaten sonra gelecekse ancak performansa dayali sözlesme yapilmali, garanti parasi düsük (1milyon euro) mac basi parasi yüksek tutulabilir veya sukadar mac oynarsan extra para alacaksin diye. yok bunlar bana göre degil senelik net 3milyon euro isterim derse sanada güle güle

Üst Alt