Felipe Melo Galatasaray’da | İddia - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Felipe Melo Galatasaray’da | İddia

Cevap: Felipe Melo Galatasaray’da | İddia

4 sene sonra 15 milyon'a satarız.

Çöp.

Takımı level atlatır.

Leş.

Bundan iyisi olamazdı.

En fazla 2 milyon eder.

Sercan+3 milyona kapatırız.

Cl kupasını getirir bize.

Hayırlı olsun :)

Sonunda Medya, Melo'nun Menejer'i , ve yönetim öyle yaptı böyle yaptı yine soğutmayı başardı Melo ile Taraftarın arasını şu yorumlara bak...

AMK'ya güveniyorum. Arda dediler hakkaten doğru çıktı. Bu da doğrudur hayırlı olsun.

Bir de yazılan fiyatlar doğruysa geçen sene Juventusla 13 M euroya anlaşıp bu sene o bonservisi 6.5'a indirmişiz helal olsun :eek:

Doğrudur bence ben inandım ki kolay kolay inanmam resmi sitede görmeden ama bu sefer inandım nedense :)

böyle iddaya can kurban. istemeyenler yerine kimi getirecekler merak ediyorum. biraz sıkıntılı bir kişiliği var ama bu da onu saha içinde ateşliyor.

benim anlamadığım bu adam 29 yaşında bu adama 5 yıl olursa 5 yıl boyunca 2.9 milyon + 40 maç olsa 25.000'den 1milyon da burdan bonuslar filan 4milyon € küsür paralar mı verilecek ??

benim anlamadığım bu adam 29 yaşında bu adama 5 yıl olursa 5 yıl boyunca 2.9 milyon + 40 maç olsa 25.000'den 1milyon da burdan bonuslar filan 4milyon € küsür paralar mı verilecek ??

5 yıl=3+1+1 deniliyordu opsiyonsuz direkt 5 yapıldığını sanmıyorum. Para meselesine gelince, geçen seneki gibi oynasında helali hoş olsun.

Üst Alt