Felipe Melo: "Galatasaray'da kalabilirdim ama bu kolay olanı yapmak olurdu" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Felipe Melo: "Galatasaray'da kalabilirdim ama bu kolay olanı yapmak olurdu"

melo_nun_derbi_yorumu__h716.jpg

Galatasaray'ın eski oyuncularından Felipe Melo, Inter-Juventus maçı öncesi İtalyan medyasına konuştu.

Galatasaray'dan Inter'e transferi nedeniyle pişman olmadığını belirten tecrübeli oyuncu: "Inter'e geç geldiğimi düşünmüyorum.Bir rüyayı gerçekleştirdim.Galatasaray'da kalabilirdim,orada bir idoldüm.Ama bu kolay olanı yapmak olurdu.İngiliz kulüplerinden de teklifler aldım,mesela Arsenal'den.Ancak benim hedefim sadece Milano'ydu."

Prandelli'nin kendisi için: "Dünyanın en güçlü orta sahalarından biri" sözü hatırlatılan Brezilyalı: "Prandelli'ye teşekkür ediyorum, benim için her zaman iyi konuşan teknik direktörlerden biri,ki sadece o değil bunu söyleyen.Maradona,Mourinho da benim için harika şeyler söyledi.Medya futbolu bildiğini düşünüyor, ancak bu kadar iyi olmasaydım, böyle büyük takımların formalarını nasıl giyebilirdim?"

Emekliliği Düşünmüyorum

40 yaşına kadar oynamayı planladığını belirten 34 yaşındaki futbolcu : "En az 5-6 yıl daha oynamayı düşünüyorum,emekliliği düşünmüyorum.Palmeiras ile bir şeyler kazanmak hedefim hiçbir zaman vazgeçmem.Teknik direktör ile yaşadığımız problemden sonra bile vazgeçmedim."

Teknik Direktör Olmayı Düşünüyorum

1 yıl öncesine kadar, MLS'ye gitmeyi düşünüyordum ama şu anda burada çok iyiyim.İdol olmak istiyorum taraftarlar için.Sonrasında da teknik direktör olmayı düşünüyorum.

GoalBien

Üst Alt