Felipe Melo: "Juve'ye dönecegim" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Felipe Melo: "Juve'ye dönecegim"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Felipe Melo: Juve'ye dönecegim

Felipe Melo bu takımda kalacaktır. Yeter ki bizim bazı taraftarımız(!) bunlara inanıp çocuk bir maç kötü oynadığında, cezalı olduğunda veya sakatlandığında üstüne gitmesin. Çünkü basın bu adamın seneye de bizde olmaması için elinden geleni yapacaktır.

Zaten bizde bizde kim başarılı olduysa medya o futbolcuyu taraftarın önüne attı.(Kewell,Arda,Baros şimdide Melo) Fakat bizde başarısız olanlarınsa hiç bu yönde haberleri olmadı.(Sarp,Balta,Ayhan)

Malesef :D

Haa bide şu var

Reira ya o parayı verene kadar Portodan Falcao yu alırdım

Programdan önce Ziya,Erman ve Gökmen kafayı çekerken kareyi tamamladılar sanırım

ben zaten bu adamlari komedi show niyetine izliyorum. acaba bugün ne sacmaliklar anlatacaklar diye merakimdan :D

eger futbol bilgisine vs deger verirsem, ozaman ya ali ece'yi izlerim, ya da cnntürk deki cift kale programini. yanliz cift kalede emre tilev ve ugur meleke saglam yorum yaparken, ertem sener biraz sallamasyon, sansasyonel ve tribüne oynayan yorumlar yapiyor. bilgin gökberk ve ugur bilmemne'nin programa dahil olmasi zaten tamamen talihsizlik.

Melo bu hafta Ankaragücüne'de takar sonra pitbull şekli olarak gazeteci kovalar :D

Aslanım benim..

Melo ile aramıza giremezsiniz kolpa medya..

pompalaya pompalaya keita'ya karsi da taraftarlari ayartmaya calistilar. yok efendim gec gelirmis, alemciymis, disiplinsizmis, cirkefmis (ama kendi baskanin basi cekerse -> adnan polat, medya neler yapmaz?!

ayni sekilde baros'u da yipratmak istiyorlar. selcuk inan'a aldigi maas yüzünden yapilanlari da hatirlayin.

demek istedigim, böyle seylere kanip melo ile aramizi bozmamamiz! yarin birgün melo kötü performans sergiler ise, dAYI gökmen, cilingir kaya, gargamel serhat ve türevler bu gazete mansetlerini öne sürerek melo'yu karalayip, taraftarlar ile arasini acmayi hedefleyecektir.

bu oyuna kanmamamiz icin actim zaten bu konu'yu foruma. yoksa böyle bir kötü niyetli konu icin hayat da konu acmam. ama herkes bilmeli, kimin ne oldugunu!

Malesef :D

Haa bide şu var

Reira ya o parayı verene kadar Portodan Falcao yu alırdım

Programdan önce Ziya,Erman ve Gökmen kafayı çekerken kareyi tamamladılar sanırım

Melo yu alana kadar,Ernst gibi kariyerli oyuncu alırım zaten

Kaya Çilingiroğlu mod on

cilingir kaya zaten futbolun f'sinden cakmiyor.

melo'yu 10 numara/playmaker zannediyor: "agir adam, ben olsam 10 numara mevkiine almazdim bu adami" demisti gecenlerde :eek:

ama gel gör ki, böyle adamlari futbol yorumcusu yapiyorlar.

F.Melo'nun yerinde olsam sezon sonu kesinlikle ya İspanya Ligi'ne yada İngiltere'ye giderdim.

Medya aynı şekilde Lincoln'ü kötülerken ve onun kötü taklidi Alex göklare çıkarırken neredeydi bu taraftar. O zaman medyanın yazdığı provokatörce haberleri yalan mı doğru mu diye bakmadan Lincoln'ün üzerine saldırdı bu taraftar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt