Felipe Melo: "Juve'ye dönecegim" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Felipe Melo: "Juve'ye dönecegim"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kus medyasi ortaligi bulandirmak ve taraftarin yeni sevgilisi melo'yu karalamak icin görevine baslamis!

JUVE'ye döneceğim

G.Saray taraftarının ‘yeni sevgilisi’ Felipe Melo’nu konuşmaları onları çok üzecek

Ülke basınına konuşan Brezilyalı yıldız şunları söyledi: Türkiye’de böyle futbol oynamaya devam edersem, milli takıma yeniden seçilirim. Yaptığım bu başlangıç sonrası her şey daha kolay olacak

BURADA GEÇİCİYİM, İTALYA’YA DAHA GÜÇLÜ OLARAK DÖNECEĞİM

Baros ile şampiyonluk yaşamak istiyorum

G.SARAY’A yeni transfer olmasına rağmen performansıyla göz dolduran hatta kaptanlığa kadar yükselen Ujfalusi, ülkesinin basınına konuştu. Çek savunmacı, vatandaşı Milan Baros ile birlikte Türkiye Ligi şampiyonluğu yaşamak istediğini söyledi.

UJFALUSİ, “G.Saray, Türkiye’nin en önemli kulüplerinden... Sürekli başarılı olmanız lazım. Milan (Baros) ile birlikte lig şampiyonluğu yaşamak istiyorum” dedi.

TÜRKİYE Ligi’nin zor olduğunu belirten Tomas Ujfalusi, “Bazı statlar dolu, bazıları değil. Türkiye’deki bu farklılık hoşuma gidiyor” diye konuştu.

Sezona yepyeni bir kadroyla giren G.Saray’da, yeni transferler içinde en etkili olanı hiç kuşkusuz ki Felipe Melo... İtalya’nın Juventus ekibinden 1 yıllığına kiralanan 28 yaşındaki Brezilyalı ön libero, takımın işleyişi içinde defansif bir rol üstlenmesine rağmen ligin ilk 4 haftasında 3 gol atmayı başardı.

ÜLKEDE YANKI BULDU

G.SARAY’IN en skorer ismi olarak sivrilen Melo, sezon öncesinde yapılan “Yıllık 3.3 milyon euro alıyor. Bu paraya değer mi?” tartışmalarına ise daha şimdiden nokta koydu. Kendisine güvenen Fatih Terim’i de haklı çıkardı.

SON KURBANI ESKİŞEHİR

FELİPE Melo’nun Türkiye’deki başarılı performansı, ülkesi Brezilya’da da yankı buldu. Brezilya basını; ligde 3 gole ulaştığını hatırlattığı Melo’nun Juventus’tan ayrılmakla iyi yaptığını; tecrübeli oyuncunun son kurbanının ise Eskişehir olduğunu vurguladı. Ancak Brezilya’nın önde gelen medya organı Globo Esporte’de çıkan bir haber, G.Saraylıları üzecek.

ESKİŞEHİR karşılaşmasının ardından Globo Esporte’ye konuşan Felipe Melo, gelecek sezon G.Saray forması giymeyeceğini ve Juventus’a döneceğini söyledi.

AVRUPA’YI KEŞFEDİYORUM

MELO “Türkiye’de böyle oynamaya devam edersem, Brezilya Milli Takımı’na dönmek için şans yakalarım. G.Saray forması altında, kendimi Almeira’ya geldiğim sezonki gibi hissediyorum.

AVRUPA’YI yeniden keşfediyorum. Sezona yaptığım bu başlangıç sonrası her şey daha kolay olacak. Gelecek sezon İtalya’ya daha güçlü döneceğim. Burada geçici bulunuyorum” diyerek gelecekle ilgili kararını açıkladı.

JUVE'ye döneceğim 29 Eylül 2011 Perşembe 11:57

Cevap: Felipe Melo: Juve'ye dönecegim

Yazık çok yazık bu medyaya çok çok yazık... Melo mutlu olmasa böyle performans göstermez demek ki mutlu ;)

Adam 5 yıllık sözleşme imzalamak istiyorum dedi geldiğinde.Kuş medyası ortalık karıştırmaya devam ediyor.

Sadece gülüyorum. Böyle bir yazi yazan insana ülkemizde bir de para veriliyor. Yazik.

Melo yu alana kadar,Ernst gibi kariyerli oyuncu alırım zaten

Kaya Çilingiroğlu mod on

Adam şampiyon olup 5 senelik sözleşme istiyorum dedi

Birde kiralık olduğunu hiç hissettirmedi

Melo bu hafta Ankaragücüne'de takar sonra pitbull şekli olarak gazeteci kovalar :D

Aslanım benim..

Melo ile aramıza giremezsiniz kolpa medya..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt