Felipe Melo Resmen Galatasaray'da - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Felipe Melo Resmen Galatasaray'da

Cevap: Felipe Melo Resmen Galatasaray'da

Yönetim 30 Nisan'a kadar bildirmez de bu opsiyon kaçarsa pis söverim. Bir Melo sürecini daha kaldıracak dermanım yok

Arkadaşlar artık yönetim herşeyi yaptı. Bu saatten sonra yönetime denilecek en ufak laf yok. Hekesi taraftar olarak store lardan büyük yada küçük birşeyler almaya davet ediyorum. Alabilenler forma gibi nispeten pahalı ürünlerden, o kadar imkanı olmayanlar anahtarlık yada bileklik alsın. Bizler de üzerimize düşen görevleri yapalım artık.

Hamit - Melo - Selçuk - Amrabat

Orta sahaya bak be.:tiphat:

Zarplardan , no pass look Barışlardan nerelere geldik. :asd:

Bu arada transfer nöbetine giremiyorum database error veriyor.

artık taraftar olarak diyecek bir şeyimiz kalmadı yönetim yapılması gereken transferlerin hepsini yaptı günlerce yönetim hakkında olumsuz konuşanlar biraz olsun hatalarının farkına varmıştır umarım bu saatten sonra bize düşen tam destektir

Ancak bu taraftarda yönetim adına işkembeden sallama olumsuz eleştirilerde yapmadı.Yönetimde biraz hak etti o eleştirileri hele başkan, devamlı tarih vermeler şu şu gün gelecek bu yarın İstanbul'da falan bunların hiç biri olmasaydı zaten kimse başkanı eleştirmezdi.

fener elenırse melo ve küçük melonun masraflarını fb karsılamıs olacak :lol:

Arkadaşlar artık yönetim herşeyi yaptı. Bu saatten sonra yönetime denilecek en ufak laf yok. Hekesi taraftar olarak store lardan büyük yada küçük birşeyler almaya davet ediyorum. Alabilenler forma gibi nispeten pahalı ürünlerden, o kadar imkanı olmayanlar anahtarlık yada bileklik alsın. Bizler de üzerimize düşen görevleri yapalım artık.

zaten aliyoruz transfer olsada olmasada

Üst Alt